• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OTC Shuts Down

Robak2231

New Member
Joined
Apr 19, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Witam, gram na otclient od jakiegoś czasu, grałem na kilku otach i nie było żadnych problemów, teraz gram na kaldroxie. Gdy zdobywam doświadczenie na bocie wszystko jest w porządku, po około 1-2 godzinach bot wyłącza się bez żadnego błędu, ikona znika i nic, proszę o pomoc, jestem początkujący.
Sometimes I get an update (screen) error but before it didn't bother me at all Help!
Post automatically merged:

Witam, gram na otclient od jakiegoś czasu, grałem na kilku otach i nie było żadnych problemów, teraz gram na kaldroxie. Gdy zdobywam doświadczenie na bocie wszystko jest w porządku, po około 1-2 godzinach bot wyłącza się bez żadnego błędu, ikona znika i nic, proszę o pomoc, jestem początkujący.
Czasami pojawia się błąd aktualizacji (ekranu), ale wcześniej w ogóle mi to nie przeszkadzało Pomocy! Vbot 4.8
 

Attachments

Back
Top