• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OtsList.com.pl - Update wprowadzony sprawdź co zmienilismy.

Fakt Samme masz w 100% rację i informuję, że błąd już został naprawiony.
Dzięki Samme za stronę do podglądu strony.
Albo użyjcie po prostu jakiegoś frameworka cross-browser'owego (takiego np. jak ShadowCores, czyli Twitter Bootstrap).
 
Być może, troszeczkę ucichło, ale wkrótce znów zrobi się głośno. Planujemy duże Update w którym na pewno zmienimy dotychczasowy styl na nowy, który jest w trakcie tworzenia oraz angielska wersja strony. Póki co więcej nie chcę zdradzać.
 
Jak Cie interesuje to mam na sprzedaż kilka layów pod OTS liste, nic nowego bo aktualnie zajmuje się pracą nad nowym latem otslist.eu ale te co mam zrobione, chętnie tanio odsprzedam ;)
 
Mam pewien pomysl by zrobic tak ze masz takie rubryki jak sa otsy czyli : Naruto / dragon ball / pokemon / tibia / rpg / czy inne jakies i ze jak dodajesz sobie serwer to wybierasz czy to jest naruto czy cos :> a jak wybierzesz naruto to on sie pojawi tylko w rubryce naruto a nie db czy tam inne
 
@szajker123
Ten pomysł już zgłosił Monte : ) Będzie oczywiście dodany w Update.
 
mam jeszcze 1 pomysl by zrobic takie cos jak Video i tam by wrzucali promo ots'a :]
 
To może coś odemnie ;p co można dodać hmm może muzyke na stronie ?:) że jak chcesz to odpalasz i leci battle music tego typu.
Albo hmmm sex telefon ?:p dobra bez jaj ;p
 
to prosisz o to w złym miejscu chłopie, tu są same wariaty
 
zmieniamy hosting przez co forum i otslista może być przez jakiś czas nie dostępna (max do 2 dni). Przepraszamy. Potem 24 czerwca update! :)
 
zmieniamy hosting przez co forum i otslista może być przez jakiś czas nie dostępna (max do 2 dni). Przepraszamy. Potem 24 czerwca update! :)
Mam nadzieje, że aktualizacja wpłynie dobrze na wasz serwis (listę i forum).

@down
To nie wiecie co wypuścicie :O? Czy boicie się, że użytkownicy waszej witryny tego nie przyjmą?
 
Last edited:
Mam nadzieje, że aktualizacja wpłynie dobrze na wasz serwis (listę i forum).

My też mamy taką nadzieję : )

up
Nie wiemy jak to przyjmą.

@@@
Przenieśliśmy już na inny hosting, można wchodzić. Przed nami jeszcze update ; )

@@
edit

Jeśli forum ci nie działa - tzn, że się nie odświeżyły dnsy... Zazwyczaj o ile dobrze mi wiadomo do 2 dni to trwa.
 
Last edited:
Aktualnie przeprowadzamy duży Update otslisty, który ma wpłynąć pozytywnie na dalszy rozwój naszej społeczności.

Aby nie narażać użytkowników na jakiekolwiek straty czy też oglądanie błędów, lista będzie wyłączona aż do dnia zakończenia update tj. niedziela 24 czerwca br.

Za utrudnienia przepraszamy!
 
Obyście zrobili coś porządnego, bo pisząc na tym forum że wprowadzacie coś "dużego" oczekujcie ostrej krytyki w przypadku gdy wprowadzicie jakieś pierdoły..
Mam również nadzieję że nie reklamujecie tej listy tylko tutaj, bo tutaj 99% to osoby, które jak już to tworzą serwery, a wiadomo że to gracze muszą głównie odwiedzać ots liste.

Poza tym to pozdro :)
 
Back
Top