• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OtsList.com.pl - Update wprowadzony sprawdź co zmienilismy.

@squidy
Jaki prawie identyczny porównaj dokładnie. Minimalne podobieństwo. Ogólnie to grafikom ciężko jest wymyślić coś innego, niż to co już jest. Niestety grafik od którego mamy styl nie dysponował niczym innym na dana chwilę.

Minimalne podobieństwo? Gdyby Wasza lista miała tyle opcji, co otservlist byłaby identyczna. Nawet w tak ubogim stanie po wejściu od razu kojarzy się z otserv.
 
Powinno być

Update zostało wprowadzone!
A co w nim?
- Zupełnie skopiowany z otservlist.org wygląd strony

c88zm.png


a tego już nie skomentuje.
 
To logo wygląda jak robione w paincie + glow milion pixeli. Menu jakby rozciągnięte - nieczytelne. Układ strony 95% by xinn tak samo kolorystyka.
 
Last edited by a moderator:
Wiem już, że jest podobna do xinnowej, dobra. A teraz może w końcu powiecie coś nowego? Co jeszcze zmienić dodać...
 
Widzę, że każdy tutaj na tym forum trenuje wbijanie noża w plecy :S.
Jeśli chodzi o zmiany - to czytaj wyżej - stwórz własny layout.
 
Wiem już, że jest podobna do xinnowej, dobra. A teraz może w końcu powiecie coś nowego? Co jeszcze zmienić dodać...

Najlepiej layout :D

Btw. jaki macie czas odświeżania serwerów? Bo mój jest off już dobrą godzinę, a nadal jest 54 graczy xd.
 
To logo wygląda jak robione w paincie + glow milion pixeli. Menu jakby rozciągnięte - nieczytelne.

Chyba cie poniosło majster, jest ładnie ale niestety mamy juz podobną strone poco duplikat
 
mam wrazenie ze od godziny 3rano do 7 nic a nic sie nie zmienilo na stronie seerwer padl czy co ?
 
Graficznie mega słabo, popraw grafike(sprite ma sprzedaż), a może taka "zwyczajność" wypali.
ht3.jpg
jh88.jpg
dh3.jpg
 
Ten layout jest od Sprite jednak trochę zedytowany, gdyż pierwotna wersja była jeszcze bardziej podobna do listy xinna.
Będziemy coś myśleć nad kolejną grafiką jednak to na przełomie najbliższego miesiąca wcześniej niestety nie damy radę.
Dziękuje wszystkim za opinie.
 
Back
Top