• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OtsList.com.pl - Update wprowadzony sprawdź co zmienilismy.

Zapraszam do reklamowania swoich serwerów na naszej otsliście !
Ja bym usunął portal na waszym miejscu, bo layout z działu web applications to jakaś kpina dla klienta (przeglądacza) :S.
 
Ty nie jesteś przeglądaczem więc nie nabijaj tych zjebanych postów bo jesteś gówno wart.
Raczej jestem więcej wart niż taki ktoś jak ty. Nabijanie postów jest na, gdy ktoś piszę nie temat, ale widzę że masz gówniane pojęcie.

Nie wiem po co mu do listy jeszcze portal, za niedługo zrobi jeszcze forum itd, jak to jest zupełnie nie potrzebne.
 
Fajnie, fajnie tylko czemu wszystkie nowe listy to kopie listy xinna? :X
 
Fajnie, fajnie tylko czemu wszystkie nowe listy to kopie listy xinna? :X

bo pewnie lay taki sam,żeby ludziom głowny nie rozjebało, że lool wszystko nowe, niewiem co gdzie jest wychodzę bo się zgubie loool nie czytelna strona, nie wiadomo gdzie co jest !!!!111111111

a tak to wchodzą i myślą sobie: wygląd i funkcjonalność jak u xinna tylko inny admin
 
Zamiast tworzyc nowe listy stworzcie wehikul czasu, przeniescie sie do 2005 roku i wtedy stworzcie liste. Gwarantuje wam ze bedzie to lepszy sposob. :w00t:
 
a po co miałaby działać dłużej skoro 1 pożądna lista ludziom wystarczy...
ide o zakład że ta pseudo lista nie miała nawet 1k unikalnych wejść :p
 
Back
Top