• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

ovh/kimsufi problem

Onizuka

Member
Joined
Jul 5, 2008
Messages
2,291
Reaction score
14
Witam od jakiegos czasu mam problem z Ddosem, dlatego dzisiaj postanowilem zmienic ip, zmienilem se wszystko w var, w apache i w home servie na nowe ip.

Lecz blád mialem bo zapelnil mi sie HD bo zle skopiowalem sobie pliki i caly home skopiowalem 2-3 razy, i potem na www pokazywalo mi ze nie ma miejsca blabla..

wiec zaczelem wywalac, lecz nic nie dawalo. potem na necie znalazlem apt-get clean co pozwolilo ponownie mysql uruchmic i strona ok. lecz przy tym apt-get clean cos usunelo mi ze "Zaypay" mi nie dziala. Sms/telefon za granicá.

co do czego, chcialem ponownie zainstalowac sobie opensll.so i dac update i upgrada lecz nie moge bo :

PHP:
W: Failed to fetch http://security.debian.org/dists/lenny/updates/non-free/source/Sources  Could not create a socket for 2001:a78:5:0:216:35ff:fe7f:be4f (f=10 t=1 p=6) - socket (97 Address family not supported by protocol) [IP: 2001:a78:5:0:216:35ff:fe7f:be4f 80]
PHP:
W: Failed to fetch ftp://mir1.ovh.net/debian/dists/squeeze/main/i18n/Translation-en_GB.bz2  Could not resolve 'mir1.ovh.net'
/
PHP:
Err ftp://mir1.ovh.net squeeze Release.gpg
  Could not resolve 'mir1.ovh.net'
Err ftp://mir1.ovh.net squeeze/main Translation-en_GB
  Could not resolve 'mir1.ovh.net'
Err ftp://mir1.ovh.net squeeze/contrib Translation-en_GB
  Could not resolve 'mir1.ovh.net'
Err ftp://mir1.ovh.net squeeze/non-free Translation-en_GB
  Could not resolve 'mir1.ovh.net'
Err ftp://mir1.ovh.net lenny Release.gpg
  Could not resolve 'mir1.ovh.net'
Pomocy? :(

PHP:
ks312085:~# apt-get update
E: Could not get lock /var/lib/apt/lists/lock - open (11 Resource temporarily unavailable)
E: Unable to lock the list directory
Linux Debian lenny 5.0 apropo.
 
Last edited by a moderator:
Chyba zle repo, :/

Could not resolve 'mir1.ovh.net' - tutaj masz odp.

A i edytuje sie posty :p
 
nie rozumiem co mam zrobic ;p nie zabardzo kapuje linuxa :p
myslalem o podmianie na jakis iny link do sciogania z kás indziej ale nie wiem co i jak to ma wyglodác
 
Hej Kula.

ks312085:~# ping google.com
PING google.com (74.125.230.83) 56(84) bytes of data.

Laduje, Laduje i nic.
3 minuty laduje i nadal nic. :p
zostawie tak na dlugo ale widze ze nic sie chyba nie zmieni bo wogule nic sie nie dzieje.
 
A cos innego pinguje?
ping wp.pl
wget onet.pl działa?
 
nic sie nie dzieje. stoi tylko na ping ip i wget onet.pl i nic dalej sie nie dzieje.
 
Co masz w /etc/resolv.conf?

Code:
/etc/init.d/named restart
 
Lua:
nameserver 127.0.0.1
nameserver 213.186.33.99

PHP:
ks312085:~# /etc/init.d/named restart
-bash: /etc/init.d/named: No such file or directory
ks312085:~#
 
nic nie zmienialem w firewallu. i jak widzisz nie odpowiada na ping? wiec nie rozwiázalo nic.
 
Moze ovh routing posralo ?

Pokaz traceroute do google.com
 
PHP:
google.com: Name or service not known
Cannot handle "host" cmdline arg `google.com' on position 1 (argc 1)
ks312085:~#
 
Daj traceroute do 213.186.33.99 ( google.com ).
 
PHP:
Linux ks312084.kimsufi.com 2.6.32.2-xxxx-grs-ipv4-64 #1 SMP Tue Dec 29 14:41:12 UTC 2009 x86_64 GNU/Linux
 
Robie re-installa calego servera bo widze ze troche to zaduzo zabawy. Dzieki za pomoc, lecz widac ze bedzie lepiej na nowy miec caly server. :p
 
Back
Top