• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Paradise Layout images ;D

Koci1994 noobie nie odzywaj się. Jesteś największym noobem jakiego widziałem.
CerberiaRPG - Latest News to storna mojego kumpla :) i nawet mi się podoba, a to co ty odpierdalasz to a żal komentować. Powiem prostym językiem nooba.
WYPIERDALAJ STĄD.
 
Nawet jak bede mial grafiki to i tak mi nikt nie dorobi layout.php bo za salby tam jest ;p Zablokowane jest tam ze nie da sie wejsc do folderow ale mozna nacisnac na kazdy elemnt prawym i pokarz obrazek tła ;p
 
Weź kurwa twój avatar pokazuje jak wyglądasz. Nie ma tu miejsca dla noobów!
 
Weź kurwa twój avatar pokazuje jak wyglądasz. Nie ma tu miejsca dla noobów!

A ty jesteś jabłkiem ???
PS. Moj avatar nie przedstawia mnie . Tylko jest to mieszanka elfa z ronaldihno
 
Last edited:
Dobra Koci1994 zamknij dupe, bo żal Ciebie się robi? Takiś kozak, że klikasz obrazki zapisz jako i na neta wstawiasz? Myślisz, że zabłyśniesz tutaj? To się pomyliłeś, idź najlepiej na fora.pl i tam dawaj im takie shity to będziesz ich panem, w końcu zdobędziesz reputacje, a tutaj tylko zostaniesz zjechany napku, wyjdź i nie wracaj. Wypasa też skopiowałeś, bo sam nie umiesz zrobić, jesteś zerem tyle Ci powiem, 15 latku.
 
Obrażasz każdego 15 latka Koci nie dojebie. Nawstawiałeś jakiś spam w podpisie i się głupi cieszysz.
P.S
Chcesz być fajny to zrób własny layout
 
Koci1994: Spróbuj zapomnieć o tym wszystkim co oni Ci piszą ;), zapomnieć o nich, o tym forum, o kopiowaniu i sobie już nigdy nie przypomnieć.. Dla wszystkich będzie lepiej. Uwierz.
 
odpierdole ci palca szczeniaku zebys nie mogl klikac prawym a nastepnie kopiuj ^.-
 
widnet,
Ciebie juz odbanowali? I znow spamik idzie.
Btw.Czy ty wogole przeczytales caly temat?
@koci
Pisales cos ze u ciebie takiego slowa w slowniku nie ma, idz i sobie ten slownik najpierw kup, bo z tego co widze to cie jeszcze nie nauczyli bez bledow pisac.
Pozatym takie cos to nie problem, i sie najpierw mysli zanim sie temat bez sensu zalozy.




Co do reszty userow, NIE SPAMUJCIE tutaj, po prostu potraktujcie ten temat jako zamkniety.
 
_____________________________________
Dobra j%&#c to .!!
A jak zrobic zeby nie bylo dostepu do folderu layouts zeby jak ktos zewnatrz wejdzie to zeby nie widzial folderow ani plikow . ??
 
Otwierasz xampp/mysql/nazwa_danych i w news_ticket dopisujesz:
PHP:
if user="Koci1994"
then
set=brain_use="0"
and set="exit"
return TRUE
end
 
_____________________________________
Dobra j%&#c to .!!
A jak zrobic zeby nie bylo dostepu do folderu layouts zeby jak ktos zewnatrz wejdzie to zeby nie widzial folderow ani plikow . ??

.htaccess;
index.php/index.html + redirect.
 
to trzeba skopiowac plik .htaccess z /htdocs/config i co w nim wpisac bo tam w nim pisze :deny from all
 
Back
Top