• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

PATRYK WE NEED YOU

Jakos sie da cos ten Marek pisal :D No u mnie to juz calkiem muka w Collegu, pismo dostalem ze jak bd 240 UCAS points to mnie przyjma na uczelnie :D a jak narazie to jest bombel
 
no ladnie mnie tam obgadujecie xd ja to niemam czasu na gre wariaty ale jakby troche oldow wrocilo i bylo sie z kim bic to moze bym zalogowal ^^
 
ty tam still not nie wiem do kogo pijesz ale jak ja tu gralem to ty expiles na inq a nie dali rady skopac bo byli juz zmeczeni po skopaniu twojego starego wiec cichutko tam frajerze
 
Ogarnijcie ludzi i bierz warmoda do 1 kafla kurwy rozjebundy bo my nołnejmy to na 100% wpierdol
 
chuderlaku jebany ty cwelu jakbym cie zajebal z lewej reki to nie wiedzialbys w ktora strone spierdalac pierdolona parowo co go stary bejsbolem w inkubatorze juz napierdalal od malego wiec tam cichutko bo powiesze twoja stara na odwroconym krzyzu
 
Pepi jakaś kurwa leworęczna, co gasili mu pety na czole jak był mały na osiedlu, chodząca popielniczka bez życia wypierdol barana w ściane
 
bez kitu jeszcze taki pet od sir przemka ma czelnosc cos pisac do mnie na tym forum skad ty sie pepi ujebales wgl frajerze
 
morda kmiecie bo was powyjasniam nasle veziva matke i bedziecie cichutko siedziec
 
hahaha Alozone drugi dzień się poczuwa, wielki tanker co na dwa sdki pada. podeslac cam z Liberty Bay?
 
Podeslac ci dziewictwo twojej matki? Aaaa... nie juz nie ma, bo przebilem ja wczoraj. :(
 
a tak btw te smiesne Rozowe,Mareczki, Grubasko Calarki robicie jakis teamek i sie kopiemy?
Ciebie Alozone sie nie pytam bo jak Deszczu cale zycie #novoice bo boisz sie ze w mikrofonie odbije sie echo patologii z Twojego domu.
 
Back
Top