• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Paypal

Status
Not open for further replies.

mahant

Banned User
Joined
May 15, 2010
Messages
111
Reaction score
1
Cześć,
Na początek prosiłbym was serdecznie żebyście nie usuwali tego tematu, oraz żebyście się tu nie bluzgali i zachowali kulturę, oraz żebyście nie kozaczyli że w regulaminie piszę, że to jest temat do rozmów wolnych, a ja szukam pomocy. Please? :blink:


A więc, powiem prosto, zarobiłem np. 500zł na paypalu, jest on na mojego rodzica zarejestrowany, wypłaciłem sobie te 500zł i co teraz? chodzi mi o podatki. Powiedzcie proszę przejrzyście.. bez "kozaczenia". Z góry wielkie dzięki :peace:
 
jesli zarobiles na ots, to liczone jest jako darowizna (powineines to uwzględnic w regulaminie platnosci na twojej stronie)
 
quas, nigdy nie spotkałem się na paypalu z czymś takim.. :/

Krystian,
Przelewów w sensie, na paypalu? Czyli własnie o to chodzi, typ mi przelewa hajs na paypalu, i ja nie wiem dokładnie ile mam z tych 500zł gdzie odliczyć, komu wysłać.. troche czytałem na necie, to chodzi o Urząd Skarbowy...

czekam na dalszą pomoc :)
 
wypłacasz kase i masz lolz
albo sobie coś pajpalem kupujesz
 
@up
Nie pomogłeś..

nie chcę mieć problemów z Urzędem więc pytam Was, z nadzieją że żyją tu też ludzie. :)
 
Na koniec roku (do lutego 2011) niech Twój rodzic uwzględni to w picie jako 'inny dochód' (o ile sie nie myle to formularz PIT 11 ) jeśli mieć chcesz wszystko na cacy
 
Last edited:
Na koniec roku (do lutego 2011) niech Twój rodzic uwzględni to w picie jako 'inny dochód' (o ile sie nie myle to formularz PIT 11 ) jeśli mieć chcesz wszystko na cacy

to tylko od dotpaya bo paypall jest czymś w rodzaju konta bankowego...
 
Przeczutaj sobie
Korzystanie z PayPal rodzi obowiązki podatkowe - Podatki i rachunkowość - Gazeta Prawna - największy dziennik gospodarczy
A tu komantarz jednego wariata:
A czy ktos z piszacych ten artykul zapoznal sie z regualcjami dotyczacymi obotem pieniadzem elektronicznym? Chyba warto o tym napisac jeko ze jest to bardzo istotne.
Srodki na koncie PayPal to tylko ekwiwalent reprezentujacy dana sume pienizna. Dlatego wlasnie PayPal nie naklada na swoje uslugi podatku VAT.
Obowiazek rozlicznia z przyjetych platnosci spoczywa w pelni na jej odbiorcy.
 
@kulfon

jaka jest twa idea?


@piti,
pisze tylko że jestem zobowiązany do odprowadzania podatków o ile się nie mylę. To wiem, tylko ile, gdzie, i kiedy.
 
8 osób czyta, i nikt nie jest wstanie wyjaśnić? na pewno ktoś używa paypala przecież.
 
Na koniec roku (do lutego 2011) niech Twój rodzic uwzględni to w picie jako 'inny dochód' (o ile sie nie myle to formularz PIT 11 ) jeśli mieć chcesz wszystko na cacy


To jest dalej prawidłowe :) Dlatego nikt nic więcej nie pisze.
 
To jest.. 19% z sumy całego hajsu który sobie wypłacę ? i to mam odesłać do US? czy może źle myślę z tym PIT'em ??:p


btw, juz rep++ leci =)
 
Już przymknę oko że zły dział i nie dam Ci warna, bo polaczki już zaczęli pomagać więc ok.

Poza tym, chcesz zarabiać to radź sobie sam, w urzędzie wszystko Ci powiedzą, czarno na białym - wystarczy tylko ruszyć dupe.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top