• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pokemon Server

koob

Fuck me. I`m famous.
Joined
Apr 27, 2009
Messages
1,517
Reaction score
27
Location
pln
Hi,
szukam osob do pomocy w polskim pokemon online OTSie. Sprity z BR mam, zostaje praca nad silnikiem / skryptami.

PM me jezeli ktos jest chetny. Poliszboardowym spamerom od razu mowie: NIE! Tak samo nie udostepnie nikomu sprite`ow.
 
Koci nie jest spamerem, a wrecz przeciwnie. Jest to bardzo wartosciowy osobnik, ktoremu wiele zawdzieczamy. Jego obecnosc bardzo dobrze wplywa na nasze nastroje.

Dziekuje.
 
@Nemaneth

Jakoś podejrzanie go bronisz.

@topic

Nie masz wgl skryptow czy pomoc w kilku?
 
Nie ma nic jeszcze, szukam ogarnietych ludzi dopiero.
 
Koci nie jest spamerem, a wrecz przeciwnie. Jest to bardzo wartosciowy osobnik, ktoremu wiele zawdzieczamy. Jego obecnosc bardzo dobrze wplywa na nasze nastroje.

Dziekuje.

:confused:
garniak Ci nie służy :( jak doceniasz kociego to nieźle Ci za przeproszeniem odwaliło :( ehh to pewnie tylko jakaś Wasza zmowa...
 
@Nemaneth
Jakoś podejrzanie go bronisz.

Witam. Bardzo dziekuje za Panski wniosek.
Juz wyjasniam, wartosciowe osoby nalezy, a nawet ma sie obowiazek bronic, poniewaz sa one bardzo wazne dla spolecznosci ogolnoswiatowej. Nie, nie mowie tutaj, ze mniej wartosciowymi osobami nalezy gardzic, bo nie wolno. Jak mowi Pismo Swiete "Szanuj blizniego swego jak siebie samego".

Dziekuje.
 
UP

Twój ton nie pasuje do tego forum to raz.
Dwa to skoro on taki wartościowy to w czym dokładnie "PANu" pomógł? :)
Po trzecie to nie był wniosek ;)
 
UP

Twój ton nie pasuje do tego forum to raz.
Dwa to skoro on taki wartościowy to w czym dokładnie "PANu" pomógł? :)
Po trzecie to nie był wniosek ;)

Witam po raz kolejny.
Moj ton? Potrafi Pan odczytac ton z pisma? O ile mi wiadomo, ton jest to jakosc brzmienia dzwieku, tudziez smie Pan twierdzic, iz Pan to potrafi? Gratuluje.

Czy czlowiek musi komus pomoc, aby stal sie wartosciowym? Nie.
Jest to wspaniala osoba, co mozna wywnioskowac z jej jakze blyskotliwych postow na forum.

Dziekuje i pozdrawiam.
 
Witam po raz kolejny.
Moj ton? Potrafi Pan odczytac ton z pisma? O ile mi wiadomo, ton jest to jakosc brzmienia dzwieku, tudziez smie Pan twierdzic, iz Pan to potrafi? Gratuluje.

Czy czlowiek musi komus pomoc, aby stal sie wartosciowym? Nie.
Jest to wspaniala osoba, co mozna wywnioskowac z jej jakze blyskotliwych postow na forum.

Dziekuje i pozdrawiam.

juz rozumiem zhakowali Cie zakonnicy i teraz podaja sie za Ciebie a wlasciwie za usera Nemaneth
 
Jak juz sie ogarneliscie ze spamowaniem, to szukam dalej kogos do pomocy.
 
juz rozumiem zhakowali Cie zakonnicy i teraz podaja sie za Ciebie a wlasciwie za usera Nemaneth

Witam.
Musze zaprzeczyc wysunietej tutaj przez Pana tezie. Nie, nie shakowali mnie zadni zakonnicy i nikt za mnie sie nie podaje.
Po prostu, kiedy zakladasz garnitur, to to do czegos zobowiazuje, nieprawdaz?

Dziekuje i pozdrawiam.
 
Witam.
Musze zaprzeczyc wysunietej tutaj przez Pana tezie. Nie, nie shakowali mnie zadni zakonnicy i nikt za mnie sie nie podaje.
Po prostu, kiedy zakladasz garnitur, to to do czegos zobowiazuje, nieprawdaz?

Dziekuje i pozdrawiam.

tak, zobowiazuje to do zdejcia go zaraz po tym jak zbyt mocno krawat uciska na tetnice :)
 
Back
Top