• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Poland.otservlist

Wracając do tematu.

Tak w ogóle to xinn napisał kiedyś, że ŻADEN serwer skytecha lub postawiony na jego serwerach nie będzie na liście xd.
 
To sa jakies jaja z Skytechem... Naprawde... Po ostatnim temacie pomyslalem... Kurcze.. moze niektorzy faktycznie sie zmienili. Moze faktycznie trzeba im dac druga szanse... Okej - napisalem do kilku osob, ktorzy chcieli wspolpracowac maila o prostej tresci - odkupujecie swoje winy wplacajac 300zl na konto fundacji charytatywnej - Szlachetnapaczka, wysylacie mi potwierdzenie wplaty, odbanowuje serwery. Skytech przystal na to. Odbanowalem mu serwer...

Pojawil sie temat na forum. Popatrzylem w archiwum, faktycznie, gosc nie zliczal AFK... Po powstaniu tematu zauwazylem ze zaczal zliczac, pomyslalem: okej, nie moge od razu myslec ze cos kombinuje - niby zlicza afk, bedzie OK. Dzisiaj przegladam grafy otservlist (tak, generuje sobie takie i mam do nich dostep) - cos jest nie halo z jego serwerem.

Doslownie 10 minut temu poprosilem go o szybkie wbicie na TeamViewer i wklepanie kilku komend. Juz samo to ze zaczal sie ociagac (za kilka minut zrobie newsa etc) wydawalo mi sie podejrzane... Po 10 minutach nagle illosc graczy spadla z 400+100afk na 300+0. Mysle ze nie musze tego komentowac.
Skytech wylatuje z listy i nie ma juz kompletnie ZADNEJ mozliwosci powrotu na nia.

@pogrubilem specjalnie dla Skytecha. Czekam na tych prawnikow Twojego ojca ktorymi mnie straszysz.
 
Last edited:
no ciebie donaj z tego co czytałem z tych twoich wyżaleń na forum to cie xinn zgnębił i to ostro, a to nie znaczy, że kogoś innego też tak będzie kosił, może w łapę dostanie, a może nie będzie mu się chciało i tyle

a wgl to zbaczamy z tematu, temat jest o innej zupełnie ot server liście, a i tak zaraz będą wjazdy na xinn'a ...

To zacznij czytać ze zrozumieniem, chodziło mi o to o czym xinn wspomniał w poście wyżej... Dał nam pobyć na liście, w zamian za wpłatę 300-tu zł na fundację, jedyna i ostateczna chyba opcja żeby siedzieć na liście, no ale skytech spoofuje, dostanie teraz bana dożywotniego, nie odwołalnego na liście i będzie płakać na forach i wrzucać jakieś cytaty na stronę że nie zasługuję na bana, a serwer mu upada po 3 dniach przez to, że nie ma go na liście ... :)
 
Okej - napisalem do kilku osob, ktorzy chcieli wspolpracowac maila o prostej tresci - odkupujecie swoje winy wplacajac 300zl na konto fundacji charytatywnej - Szlachetnapaczka, wysylacie mi potwierdzenie wplaty, odbanowuje serwery.

teraz to mi zaimponowałeś
 
Komu chce się policzyć baranów, którzy już znali "prawdę" zanim xinn napisał sprostowanie do całej sytuacji? Dziękuję za uwagę.
 
To sa jakies jaja z Skytechem... Naprawde... Po ostatnim temacie pomyslalem... Kurcze.. moze niektorzy faktycznie sie zmienili. Moze faktycznie trzeba im dac druga szanse... Okej - napisalem do kilku osob, ktorzy chcieli wspolpracowac maila o prostej tresci - odkupujecie swoje winy wplacajac 300zl na konto fundacji charytatywnej - Szlachetnapaczka, wysylacie mi potwierdzenie wplaty, odbanowuje serwery. Skytech przystal na to. Odbanowalem mu serwer...

Pojawil sie temat na forum. Popatrzylem w archiwum, faktycznie, gosc nie zliczal AFK... Po powstaniu tematu zauwazylem ze zaczal zliczac, pomyslalem: okej, nie moge od razu myslec ze cos kombinuje - niby zlicza afk, bedzie OK. Dzisiaj przegladam grafy otservlist (tak, generuje sobie takie i mam do nich dostep) - cos jest nie halo z jego serwerem.

Doslownie 10 minut temu poprosilem go o szybkie wbicie na TeamViewer i wklepanie kilku komend. Juz samo to ze zaczal sie ociagac (za kilka minut zrobie newsa etc) wydawalo mi sie podejrzane... Po 10 minutach nagle illosc graczy spadla z 400+100afk na 300+0. Mysle ze nie musze tego komentowac.
Skytech wylatuje z listy i nie ma juz kompletnie ZADNEJ mozliwosci powrotu na nia.

Xinn, jak zwykle masz swoje racje. Poprosiłem Cię tylko o chwilę czasu, pisałem newsa na stronie o GUILD COMPETITION, nie lubię przerywać swojej pracy, jednak zacząłeś nalegać, więc zaktualizowałem TV i podałem Ci dane. Zanim jednak zdążyłem Ci je podać, Ty dosłownie 20 sekund wcześniej zbanowałeś serwer bez uprzedniego sprawdzenia go.

Czekam na konkretne wyjaśnienia.

Pozdrawiam,
SkyTech
 
SkyTech raczej to Tobie powinno zależeć na wyjaśnieniu.
Dziwie sie xinnowi ze w ogole chce mu sie z takimi jak Ty dyskutowac.
 
SkyTech raczej to Tobie powinno zależeć na wyjaśnieniu.
Dziwie sie xinnowi ze w ogole chce mu sie z takimi jak Ty dyskutowac.

Mi powinno zależeć na wyjaśnieniu ? Gdybym nie wyraził chęci sprawdzania serwera nie rozmawiałbym z nim. Podałem mu dane a on najzwyczajniej w świecie to zlał i nawet nie wszedł tylko zbanował serwer. Odbieram to jako bezpodstawnego bana. Nie będę już z nim dyskutować skoro nie potrafi mi udowodnić jakiegokolwiek oszustwa. Zresztą, sam zakończył rozmowę więc nie ma o czym gadać. Jeśli chce tak postępować z ludźmi, proszę bardzo, ze mną tak postępować nie będzie. Ja sobie na to nie pozwolę. Jeśli nie sprawdzi serwera do jutra do godziny 20:00 zostanie założona sprawa o wymuszanie pieniędzy. Tyle w temacie.

Pozdrawiam,
SkyTech
 
huhu, powialo groza ;) dla tych co sie jeszcze zastanawiaja - polecam przeczytac to co pogrubilem w poprzednim poscie...

pozdrawiam
 
huhu, powialo groza ;) dla tych co sie jeszcze zastanawiaja - polecam przeczytac to co pogrubilem w poprzednim poscie...

pozdrawiam

Co 15 min system wyrzuca AFK więc jednak wypadałoby to skomentować, ale oczywiście nie musisz. Ja już swoje powiedziałem. Do jutra czekam na sprawdzenie serwera i konkretne dowody.


Pozdrawiam,
SkyTech
 
Ale masz xinn przejebane z tą lista, że Ci sie chce pisać jeszcze z nimi.

Dajesz im szanse, i jeszcze do pierdla pójdziesz <sarkazm> :ninja:
 
Last edited:
@SKYTECH, rozpierdalasz mnie.

Wchodzę na stronę jakiegoś tam serwera, patrzę layout z kleksori - piszę do skytecha, że między innymi ja się nią teraz zajmuję i proszę o usunięcie tego laya. Na co skytech, że to nie jego serwer, ale niestety zaliczył mega wtopę, w topce sobie dał "layout by skytech", w support "GOD SKYTECH", a w buypoints jego kody SMS. No i wiadomo, jak mu to napisałem to odparł że to nie on ukradł layout i że to nie jego serwer(on go tylko hostuje) - dziwne, ktoś kradnie laya i w topce stawia czyiś nick? mmmmm?

IP tego serwera http://veloria.pl/, stopkę zmienił od razu jak mu o tym napisałem :)

Jesteś zwykłym oszustem, złodziejem i krętaczem, a miałem Cię za kogoś bardziej ogarniętego.

@edit, wiem że to nie na temat, ale to tylko głupi przykład co odpierdala SKYTECH, słyszałem że podobna sytuacja była z xinnem - kradziony layout, ale oczywiście nie przez skytecha.
 
Last edited:
@SKYTECH, rozpierdalasz mnie.

Wchodzę na stronę jakiegoś tam serwera, patrzę layout z kleksori - piszę do skytecha, że między innymi ja się nią teraz zajmuję i proszę o usunięcie tego laya. Na co skytech, że to nie jego serwer, ale niestety zaliczył mega wtopę, w topce sobie dał "layout by skytech", w support "GOD SKYTECH", a w buypoints jego kody SMS. No i wiadomo, jak mu to napisałem to odparł że to nie on ukradł layout i że to nie jego serwer(on go tylko hostuje) - dziwne, ktoś kradnie laya i w topce stawia czyiś nick? mmmmm?

IP tego serwera Veloria 8.6 - Latest News, stopkę zmienił od razu jak mu o tym napisałem :)

Jesteś zwykłym oszustem, złodziejem i krętaczem, a miałem Cię za kogoś bardziej ogarniętego.

@edit, wiem że to nie na temat, ale to tylko głupi przykład co odpierdala SKYTECH, słyszałem że podobna sytuacja była z xinnem - kradziony layout, ale oczywiście nie przez skytecha.


xAzim, co jak co ale takiego idioty ze mnie nie rób ;) Raczej nie ustawiłbym sobie na stopce dawnego PeSoftu Kleksia swojego nicku ;)


Pozdrawiam,
SkyTech
 
Jeśli nie sprawdzi serwera do jutra do godziny 20:00 zostanie założona sprawa o wymuszanie pieniędzy.

1. chuj udowodnisz
2. i co kurwa, założysz sprawę, że przekonywał cię byś wsparł fundacje charytatywną? hahaha śmieszny jesteś hahahah i co i może ta fundacja ma ci zwrócić jeszcze hajs co? weź wyjdź bo się pogrążasz i udawadniasz, że jednak dla takich jak ty nie ma miejsca nigdzie
 
xAzim, co jak co ale takiego idioty ze mnie nie rób ;) Raczej nie ustawiłbym sobie na stopce dawnego PeSoftu Kleksia swojego nicku ;)


Pozdrawiam,
SkyTech

Taa, to skąd tam się znalazł? "nie rób ze mnie idioty", że ktoś skopiował laya i akurat Twój nick tam dał(skoro ty hostowałeś niby tylko tego serwa).
 
@up xAzim
No wiesz co akurat tak było : ) Ja umieściłem jego nick. Veloria jest moja.

yol,
Velory
 
Skytech, długo tego newsa piszesz bo do tej pory go nie widać xd.
 
Skytech, długo tego newsa piszesz bo do tej pory go nie widać xd.

STFU idiots.

Jak jesteś takim imbecylem i nie potrafisz przełączyć języka to serio powodzenia ^^


Pozdrawiam,
SkyTech
 
STFU idiots.

Jak jesteś takim imbecylem i nie potrafisz przełączyć języka to serio powodzenia ^^


Pozdrawiam,
SkyTech

A oskarz go o znieslawienie cyna! Niech prawnicy jego ojca maja co robic! ;-)
 
Halo policja?
Jest taka sprawa. Xinn zbanował mnie na otsliście a ja wpłaciłem 300zł na organizację charytatywną.
 
Back
Top