• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomoc dla powodzian.

klekSu

Stroke my ego.
Joined
Nov 4, 2008
Messages
1,285
Reaction score
18
Wysyłajcie smsy po nr 72052 o treści POMAGAM koszt to jedynie 2.44zł. Chyba stać was na jeden głupi sms kiedy trzepiecie te miliony na otsach :eek:

Można wpłacić także dowolną kwotę na konto Caritas Polska która na prawdę niesie pomoc.
ul. Skwer Kard. Wyszyńskiego 9
01-015 Warszawa
Bank PKO BP S.A. 70 1020 1013 0000 0102 0002 6526
z dopiskiem: „Powódź Południe”.
 
toż to jest żałosne to firmy ubezpieczeniowe mają wypłacić im odszkodowania, nie my...
 
To nie odszkodowanie, to pomoc. Nie wszyscy mieli ubezpieczone domy, niektórzy stracili cały dorobek i przyda im się każda pomoc. Żałosne są takie niepotrzebne komentarze ;) nie chcesz pomóc nie pomagaj, ale i nie przeszkadzaj.
 
Ja mam jakieś 150 zł na play jak znajde chwile to powysyłam
 
Last edited by a moderator:
Ja mam jakieś 150 zł na play jak znajde chwile to powysyłam



Lepiej na nk stawiać wirtualne wały w śledziku?


Jak tak bardzo chcecie mozecie do mnie sms/przelewy kierować xD

Wczoraj 60 wiader wody wyniosłem z piwnicy.. :(
 
toż to jest żałosne to firmy ubezpieczeniowe mają wypłacić im odszkodowania, nie my...

A czy ktoś Ci napisał że musisz wysłać?

To jest pomoc nie odszkodowanie. Ja wyśle napewno...
 
Ja jakoś nie mam przekonania do takich akcji, jest mi szkoda ludzi którzy stracili swoje dobytki, ale nie mogę pomóc w inny sposób niż podać takim pieniądze do ręki - bo niestety wszyscy wiemy w jakim żyjemy kraju, i nie wierzę aby oni robili to bezinteresownie, tak samo jak z WOŚP - również nie wierzę że to wszystko idzie na pomoc dzieciakom.

Żyjemy w kraju zakłamanym i oszukanym dlatego też póki co wstrzymam się od jakiejkolwiek pomocy.
 
Ja jakoś nie mam przekonania do takich akcji, jest mi szkoda ludzi którzy stracili swoje dobytki, ale nie mogę pomóc w inny sposób niż podać takim pieniądze do ręki - bo niestety wszyscy wiemy w jakim żyjemy kraju, i nie wierzę aby oni robili to bezinteresownie, tak samo jak z WOŚP - również nie wierzę że to wszystko idzie na pomoc dzieciakom.

Żyjemy w kraju zakłamanym i oszukanym dlatego też póki co wstrzymam się od jakiejkolwiek pomocy.

Ej, Samme. Masz racje.
 
Jeśli chodzi o WOŚP to nie 100%, ale z 90 na pewno. Dom, a raczej Willa Owsiaka jest położona jakieś 5-10km od mojego miejsca zamieszkania :p
 
hauahuauhau, a owsiak to za friko wpierdala jedzenie? człowieku (shakaal) jak 70% kwoty idzie na pomoc dzieciom to jest git
 
Jeśli chcecie to porobię wam zdjęcia jego kilka-hektarowej działeczki.
 
Idzie tyle ile moze i ile chca dac. Od 100% odejmijcie koszt papierkowej roboty, kasy na rozkrecenie na nast. rok etc. (duzo by wymieniac)
 
Back
Top