• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomóżcie Lionowi! Konkurs na FB!

Oferujesz Chipsy heh, ŚMIECH, kilka lat temu 1000 zł to było coś dziś ma to prawie każdy łoś, kiedyś bym tym się poszczycił dzis nawet nię zachwycił bo to sa smieszę pieniądzę od kiedy ja Światem tibijskim rządzę.
 
Nie no każdy ich nie ma :D tzn mógł by mieć ale przy lekkiej robocie ja po 12 h nie będę dymał za 1k :)
 
Gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała. Wakacyjne dorabianie :)

Dobra, żartowałem Moqill, lubię Cię :) Gdzie tą linię produkcyjną odwiedziłeś? Opowiesz coś o tym, jak to wygląda itd? Kto pilnuje, żebyś nie ojebał całej taśmy z czipsów itd?
 
Dobra, żartowałem Moqill, lubię Cię :) Gdzie tą linię produkcyjną odwiedziłeś? Opowiesz coś o tym, jak to wygląda itd? Kto pilnuje, żebyś nie ojebał całej taśmy z czipsów itd?

tego gówna tyle jest, że mają wyjebane kto to zje, koszt produkcji != koszt sprzedaży, btw 9999x koszt produkcji < koszt sprzedaży x1

- - - Updated - - -

ale pewnie dla zabawy zatrudniają takich grubasów 1x5 i zabraniają im tego i patrzą jak te pulpeciki walczą sami ze sobą by nie podjebać chipsa
 
@up
w Lorenzie na produkcji, ba nawet na magazynie ( ja pracuję na magazynie ), jak coś jest "luzem" to można wpierdalać, jedynie wynieść nie można, bo trzepią na bramkach jak pojebani.
Nie wiem jak wygląda produkcja, ale ludzie mówili, że jak robisz na produkcji to po kilku dniach odechciewa się tego jeść, ale chodzą od nas magazynierzy na nockach, napierdalają całe kieszenie jakiś orzeszków, pistacji i potem jeźdżąc widlakiem wpierdalają :D
 
@up
w Lorenzie na produkcji, ba nawet na magazynie ( ja pracuję na magazynie ), jak coś jest "luzem" to można wpierdalać, jedynie wynieść nie można, bo trzepią na bramkach jak pojebani.
Nie wiem jak wygląda produkcja, ale ludzie mówili, że jak robisz na produkcji to po kilku dniach odechciewa się tego jeść, ale chodzą od nas magazynierzy na nockach, napierdalają całe kieszenie jakiś orzeszków, pistacji i potem jeźdżąc widlakiem wpierdalają :D

Ta sama zasada w w grodzisku. Wynieś kawałek czegoś z produkcji a już nie masz pracy.
 
Popelnilem mądry i trochę glupaśny błąd - nie popatrzylem do tabeli...
Głosowanie się zaczyna dopiero od 9 lipca - a kończy 15 lipca.

Także dobrze, że nikt się z was nie spieszy, nie doczytalem daty bo ja taki "spieszący się" - więc zaczynamy od 9 lipca głosowanie! Ahoj! :)
 
Zainteresowanych głosujących z otlandu będzie tyle co klientów w jego serwerowni.
 
mogłeś uczciwie poprosić to bym zagłosował, ale jak piszesz bajki że wyślesz mi kase/chipsy, to niestety - PIERDOL SIĘ.
 
Bump, post tematu został w kolejnosci pierwszej zaktualizowany, głosowanie zaczyna się
16 lipca - 22 lipca, doloze swoich metod marketingowych. Proszę o 1-3x glosy, bardzo ważne są. prosze o nie glosowanie wczesniejsze, tylko dopiero 16 lipca.
jest to ostatni tydzień glosowania, wyszukiwanie bedzie dostepne od dnia glosowania
 
Back
Top