• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomuzcie z ACC

Koci1994

Banned User
Joined
Dec 27, 2008
Messages
807
Reaction score
1
Witaj. Mam problem z podlaczeniem Acc makera Pod Mojego TFS-a 0.3b2-gui tego co zamiesciles . Gdy juz podpne tego Gesior ACC 0.3.0 ( link do acc maker http://otsoft.pl/?frontpage=download&get=171 )
To jak zrobie postac moim acc to w bazie danych stowrzy sie postac tylko kolumny sie przesuwaja o jedna w prawo i jest zle uzupelnione i konto nie dziala bo ta baza danych co jest w tym nowym silniku jest inna .Pliss pomuzz albo daj linka do jakiego innego ACC


Oto skrin z wyjanieniem Gdy zrobie Nowe konto w makerze to w phpmaydmin jest tak
92211210il5.jpg
 
Last edited:
Zly AAC;
unnamed acc. maker 0.3.2beta for TFS 0.3 beta2.rar
 
Wlasnie instaluje tego co mi dales linka ale musialem w config/config.lua zmienic install z "no" na "start"
to chyba dobrze
Ale ten twoj to mam nakleic na ten stary zeby sie podmienily pliki czy wkleic tylko tego twojego ???
 
Last edited:
Wlasnie instaluje tego co mi dales linka ale musialem w config/config.lua zmienic install z "no" na "start"
to chyba dobrze
Ale ten twoj to mam nakleic na ten stary zeby sie podmienily pliki czy wkleic tylko tego twojego ???

Usun caly stary, wklej nowy, rob wszystko od poczatku.
 
Ale to i tak nie dziala bo jak wezme tego co przed chiwla linka napsialem to nie tworzy mi nic w tej kolumnie name a jak wezme tego twojegho to nie dziala polowa funkcji
-_____________________________________
Dzieki Pomogłeś juz wszystko działa
 
Last edited:
Back
Top Bottom