• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomysł

Status
Not open for further replies.
Dzien dobry.

Zamiast na biedne dzieci wolisz wydawac pieniadze na hostowanie OTS-a azeby malo wyedukowana mlodziez pograzala sie jeszcze bardziej w tym grzechu, jakim jest tibia? Do czego zmierasz? Aby jeszcze bardziej oglupic naszych mlodziencow probujacych odnalezc sie w tym swiecie? Produkujac kolejny server, narazasz co raz wieksza ilosc nastolatkow, dzieci, a nawet doroslych, na pochloniecie przez ten szatanski twor. Powinienes to jeszcze przemyslec.

Dziekuje.



Przynajmniej nóóbki zarabiać nie będa :thumbup:

To lepiej same softy w sms shopie za 3,66 i każdy będzie zadowolony :]
 
Albo po prostu zbiorki miesieczne? Np. do uzbierania jest 250zl, ten kto chce niech wysle SMS i bedzie taki progress bar :) A cala reszta za friko, jak sie nie uda dodam ze swoich. I np. jak ktos wyslal, to przy jego nicku jak sie klika View pokaze sie ilosc razy ile wspomogl.
 
Może wreście ludzią się znudzą real mapy, jak dojdzie do tego że będa darmowe i zaczną grać na evo/rpg.
 
pomysł z brakiem SMS Shopa dobry, lecz:

I wpadlem na pomysl, a gdyby zrobic system ze gracz dostaje punkty za kazda godzine spedzona w grze? Takim sposobem rekord graczy moglby latwo pasc.
edit:

graczom zalezalo by tylko na botowaniu i byciu online non-stop, byloby to ich priorytetem zjebalo by to m. innymi klimat, jaki jest na rl-mapkach. Dobrym pomyslem byloby wprowadzenie wszystkich rl-questow, to napewno sciagnie graczy.
 
pomysł z brakiem SMS Shopa dobry, lecz:



graczom zalezalo by tylko na botowaniu i byciu online non-stop, byloby to ich priorytetem zjebalo by to m. innymi klimat, jaki jest na rl-mapkach. Dobrym pomyslem byloby wprowadzenie wszystkich rl-questow, to napewno sciagnie graczy.

Wiesz, ale znowow to dazylo by do ilosci graczy online a to jest dla mnie najwazniejsze. A ze jestem strasznym wrogiem jakich kolwiek botow, banowal bym jeden po drugim.
 
Wiesz, ale znowow to dazylo by do ilosci graczy online a to jest dla mnie najwazniejsze. A ze jestem strasznym wrogiem jakich kolwiek botow, banowal bym jeden po drugim.


Bez bota nie robota xD!
 
Powiedz mi kto teraz gra bez Elfa/NG

Normalnie gracze :thumbup: Szkoda ze ich tak malo zostalo. Banowal bym tych co uzywaja bota na zajeb pokazujac to, lub zeby tylko zbierac punkty.
 
Wadliwy brazylijski crack nie działający na x64 :\

Oryginalny działa, ale raz kupiłem keya, zmieniłem windowsa,

próbuje odzyskać licencje i chuja... 2 raz płacić nie będe :thumbup:
 
...i ja :peace:.

Pomysł dobry, ale popatrz że to ma pewną wadę.
Przeciętny gracz (to wynika z moich obserwacji) to 13-to latek, który ma za dużo wolnego czasu, którego nie umie sobie zorganizować i gra w Tibie. Sam fakt, że nie potrafi zorganizować sobie czasu świadczy o nim jako o średnio-inteligentnym.
Dobra, czyli zakładamy że przeciętny gracz ma 13 lat, jest głupi, ma dużo wolnego czasu.

Jeżeli ma 13 lat i jest głupi to nie będzie się zastanawiał po wejściu na "Paton 1337 haxor ots" czy "Shop" to nie zwykły SMS-Shop. Jeżeli chcę grać na serwerze bez SMS-Shopu to na stronie nie może być nic co mogło by owy sklep przypominać.

Nasz gracz ma dużo wolnego czasu. Jeżeli nie ma - to stawia bota. Jeśli ma to jest aktywny w grze.
Moja propozycja w kontekście tego faktu była by taka - Zrobić w grze coś czego nie zrobi bot, co wymaga trochę myślenia (ale nie za dużo, bo nasz gracz jest głupi), jest dość czasochłonne.
Moja propozycja - Questy. Do każdego questa - który jest opisany na t*.pl - dać ileś punktów za ukończenie. Gracz pomimo swojej głupoty questy będzie robił - bo są opisy na t*.pl.
Dajmy na przykład takiego Imperors Cookies Quest-a. Nikt tego nie robi, bo to jest idiotyzm skrajny. Strata czasu, mulenie bani i nikomu to nie jest potrzebne (no chyba, że chce klucz do dungeon-ów, ale na OTS? E tam). Gdyby dać za to pare punktów premium to gracze by robili questy no i jakis by z nich był pożytek :) (poza skrzynkami w których są ciasteczka ;->).
 
...i ja :peace:.

Pomysł dobry, ale popatrz że to ma pewną wadę.
Przeciętny gracz (to wynika z moich obserwacji) to 13-to latek, który ma za dużo wolnego czasu, którego nie umie sobie zorganizować i gra w Tibie. Sam fakt, że nie potrafi zorganizować sobie czasu świadczy o nim jako o średnio-inteligentnym.
Dobra, czyli zakładamy że przeciętny gracz ma 13 lat, jest głupi, ma dużo wolnego czasu.

Jeżeli ma 13 lat i jest głupi to nie będzie się zastanawiał po wejściu na "Paton 1337 haxor ots" czy "Shop" to nie zwykły SMS-Shop. Jeżeli chcę grać na serwerze bez SMS-Shopu to na stronie nie może być nic co mogło by owy sklep przypominać.

Nasz gracz ma dużo wolnego czasu. Jeżeli nie ma - to stawia bota. Jeśli ma to jest aktywny w grze.
Moja propozycja w kontekście tego faktu była by taka - Zrobić w grze coś czego nie zrobi bot, co wymaga trochę myślenia (ale nie za dużo, bo nasz gracz jest głupi), jest dość czasochłonne.
Moja propozycja - Questy. Do każdego questa - który jest opisany na t*.pl - dać ileś punktów za ukończenie. Gracz pomimo swojej głupoty questy będzie robił - bo są opisy na t*.pl.
Dajmy na przykład takiego Imperors Cookies Quest-a. Nikt tego nie robi, bo to jest idiotyzm skrajny. Strata czasu, mulenie bani i nikomu to nie jest potrzebne (no chyba, że chce klucz do dungeon-ów, ale na OTS? E tam). Gdyby dać za to pare punktów premium to gracze by robili questy no i jakis by z nich był pożytek :) (poza skrzynkami w których są ciasteczka ;->).

Zaajebisty pomsyl, punkty za questy! To na pewno bedzie wciagajace ^^ Dzieki wielkie:thumbup:
 
Na jakiej mapie najlepiej bazowac? Sasirowskiej ? I gdzie zapisywac punkty? A moze dawac itemy np. scarab coin to jeden punkt? Wtedy gracze mogli by je kupywac od innych.
 
Na jakiej mapie najlepiej bazowac? Sasirowskiej ? I gdzie zapisywac punkty? A moze dawac itemy np. scarab coin to jeden punkt? Wtedy gracze mogli by je kupywac od innych.

kupowac*

A jak umrze i mu wypadna punkty? Wtedy bedzie placz :\
 
No to moze dla tego bedzie wiecej wojen :) Beda sie zabijac dla punktow.

Jak sie wojuja, to juz ich stac na blessy = nie wypada plecak, ok? lub aol = nie wypada plecak, ok?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top