• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Poszukuje skryptera i programisty

Retired

New Member
Joined
Apr 19, 2009
Messages
233
Reaction score
1
Poszukuje jak w temacie ludzi przy dobrym ots ktory posiada dedyka kimsuffi 2xl.Za uslugi place (zalezy jak duzo osob bedzie gralo) w granicach 100-500 zl na miesiac prosze sie zglaszac w tym temacie.
 
Poszukuje jak w temacie ludzi przy dobrym ots ktory posiada dedyka kimsuffi 2xl.Za uslugi place (zalezy jak duzo osob bedzie gralo) w granicach 100-500 zl na miesiac prosze sie zglaszac w tym temacie.

A moze wypadaloby napisac jaka mapa, jakiego typu skrypty oraz przerobki itd...?
 
mapa orginalna kiedys pod tibie 8.31 gralo 90 osob a skryptow wiele nie chce mi sie tu pisac nawet napewno bedzie co robic
 
mapa orginalna kiedys pod tibie 8.31 gralo 90 osob a skryptow wiele nie chce mi sie tu pisac nawet napewno bedzie co robic

Oryginalna to znaczy cipsoftowska?
Daj przyklad skryptu, ktory jest potrzebny ;)
 
Skrypty bym potrzebowal takie bardziej orginalne robione tylko i wylacznie pod moj ots a nie takie ktore znajde na tym forum, a mapa jest orginalna robiona od 0
 
Stary, jak by Ci zależało na jakimś porządnym projekcie to na wstępie byś ładnie wszystko opisał, dał jakieś SS itp. kolejny OTS pod tytułem "Epic Fail in 2 weeks". :)
 
Specjalist nie obrazaj innych nie wszyscy sa tak madrzy jak ty i nie wszycy maja po 700+ postow
 
Back
Top