• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

pp & błyskawicznie wypłacanie środków.

sn3ejk

This account is inactive.
Joined
Nov 16, 2011
Messages
2,121
Solutions
1
Reaction score
145
Hi,

Czy jest jakiś sposób na błyskawiczne wypłacanie środków na swoje konto (bo domyślnie zabiera to od 1 do 3 dni roboczych)? Słyszałem, że jest takie coś jak karta kredytowa (debetowa) do pp, ale podobnież wychodzi bardzo drogo.
 
W sumie może wchodzić też w grę automatycznie wypłacanie pieniążków jeśli jest ich więcej niż x pln :).
Da się tak?
 
@sn3ejk - jest taka możliwość szybkiego wypłacania, tzn środki będą w ciągu minuty na twojej karcie.
Masz kartę debetową, jak nie to sobie ją załóż np w banku ING, mają debetówki podobnie robisz, jak z Payzą.
W paypalu zaloguj się i u góry zakładka: Profil > Dodaj lub usuń kartę i tu dodajesz swoją kartę.
 
@sn3ejk - jest taka możliwość szybkiego wypłacania, tzn środki będą w ciągu minuty na twojej karcie.
Masz kartę debetową, jak nie to sobie ją załóż np w banku ING, mają debetówki podobnie robisz, jak z Payzą.
W paypalu zaloguj się i u góry zakładka: Profil > Dodaj lub usuń kartę i tu dodajesz swoją kartę.
I wtedy gdy płacę kartą to ubywają mi środki z pp?
 
tak to na pewno nie działa, ale chyba gdy płacisz pp to pobiera z debetówki
Właśnie cały bajer na tym, że płacąc kartą środki idą z konta PayPal. Ale taką kartę dają tylko jeśli konto PP jest zarejestrowane na adres w USA.
 
Właśnie cały bajer na tym, że płacąc kartą środki idą z konta PayPal. Ale taką kartę dają tylko jeśli konto PP jest zarejestrowane na adres w USA.

:eek:

Ale to jak w takim razie ten system może działać, bank musiałby wtedy obciążać paypal kwotą transakcji, raczej tak to nie działa chociaż sam już nie wiem. Podając na stronie paypala CVV2/CVC2, date ważności karty, posiadacza, numer karty uprawniasz paypal do czerpania środków z konta bankowego - nie odwrotnie.

Chociaż mogę pierdolić głupoty to tak mi się zawsze wydawało, jeśli nie uświadomcie mnie :p
 
Bank obciąża PayPal kwotą transakcji. A tak naprawdę żadnego banku nie ma, bo MasterCard to nie bank. MasterCard dogadał się z PayPalem i PayPal działa "jak bank". Dlatego to jest tylko w USA, bo nie opłaca im się wydawać kupę kasy na prawne rozwiązanie tego w EU, bo rynek dużo mniejszy a koszty jeszcze większe.
 
Bank obciąża PayPal kwotą transakcji. A tak naprawdę żadnego banku nie ma, bo MasterCard to nie bank. MasterCard dogadał się z PayPalem i PayPal działa "jak bank". Dlatego to jest tylko w USA, bo nie opłaca im się wydawać kupę kasy na prawne rozwiązanie tego w EU, bo rynek dużo mniejszy a koszty jeszcze większe.

Ciekawe, ok, dzięki
 
Jako ciekawocha, do konta PayPal można mieć nawet kartę kredytową - nie wiem dokładnie jak to działa. Wszystko to MasterCard. Może kiedyś PayPal zostanie bankiem...
 
Back
Top