• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

PREMIUM SCROLL RL TIBIA FOR CASH SHADOWCORES

nie chce nic mowic ale ty tez niemasz tutaj prawa glosu jebany gownixie od sir bozydara pierwszego

SCAMMER
ty kurwo jebana co cie pushowalem z vengoth na gorome zamknij pizde lizodupie od siwka i calara
 
ale zamknij pizde bloody cwelu od sir maslany czy czegos tam

bloody net of or not?
ty kurwo jebana co cie siwek wyjasnil jebany pajacu od kupowania venta uwal się na pizde charloverze jebany i nawet nie mrugnij tak jak wtedy
pozdrawiam, chuj ci w dupe dziwko
 
ty kurwo jebana co cie pushowalem z vengoth na gorome zamknij pizde lizodupie od siwka i calara

ALE ty cwelu zajebany kogo ty niby kiedykolwiek pushnales moze bys sie pierw przedstawil a dopiero potem sie zastanowie czy kiedykolwiek widzialem twoj nick pierdolony pachole lizodupie sir przemyslawa podroznika zabojcy nuskeia z evoots.pl exp 99999x
 
ale zamknij pizde bloody cwelu od sir maslany czy czegos tam

bloody net of or not?

taa bez kitu tego peta to pewnie maslana gdzies tam jak na trade pisal to do teamu dobral bo go za chuja ni kojarzu hahaha . Gostek sie nadaje zeby mi donosic potki na wz i jeszcze gada ze mnie pushowal a go nie znam xD synu takich jak ty to ja robie srodkowym palcem u lewej stopy od ab przez kanion mount sternum az do thais takze cichutko
 
gosciu kupował premium scrollle dla siwka potwierdzone info


jebany przydupas gulimera.
 

Similar threads

Back
Top