• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z przednim wejściem usb w kompie

Indenpedens

Banned User
Joined
Nov 6, 2010
Messages
584
Reaction score
39
Location
Poland
Mam taką jazde z usb w kompie z przodu że jak podłączam kabel usb od telefonu w to wejście to nic sie nie dzieje tylko jak tą końcówke docisne w góre, wezmę ją do góry to dopiero załapuje
kabel jest dobry w 100% wejście też jest dobre znaczy wykrywa jak sobie zablokuje czymś żeby ta końcówka cały czas była w górze bo tak głupio ręką cały czas podtrzyywać ;d

nie wiem czy mnie zrozumieliście :p
 
Jest, kup nowy kabel, lub idź do serwisu/komisu niech Ci wymienią wejście USB(oczywiście problem jest w tym, albo w tym, żebyś mi później nie pisał że kazałem Ci iść kupić kabel i wymienić USB). Temat nie ma kompletnie sensu, nie wiem co ty oczekiwałeś zakładając go...

Zresztą ludzka głupota nie zna granic, ty jesteś tego dobrym przykładem :D
 
no dobra tylko ze w wejściu usb przecież nie ma styków
no tak, elektrony teleportują się z kabla na płytę główną.. mam wrażenie że trollujesz

400px-Usb_connectors.JPG

Może w takim razie powiesz mi czym jest to miedziane na czwartym elemencie obrazka od lewej (przedłużka USB, tutaj pokazany port)?
 
Nie masz tego obkleić. Skoro musisz sam dociskać, to gdybyś zmniejszył dystans między stykami a będącą na wprost od styków płaszczyzną poprzez przyklejenie na nią taśmy, to styki byłyby bardziej dociśnięte.
 
znaczy ja nie musze tak dosłownie dociskać tylko wystarczy ze rusze lekko do góry i już łapie
obra sproboje

- - - Updated - - -

nie wypali to :(
 
W większości tanich obudów do komputera tak jest, że po jakimś czasie psuje się (nie działa poprawnie) przedni port USB. Też mam tak, że po prostu nie łączy mi się komputer czasami z urządzeniami USB ;].


Może już czas na zmianę obudowy komputera?
 
hehe tak na marginesie ta czesc przednia obudowy jest u mnie obklejona szeroka taśmą dookoła xd swje lata ma ;p
 
Ja kupiłem kompa i pytam typa gdzie haczyk jakie wady ma?
a on no wiesz usb nie działa prawdopodobnie zakleiłem go czarną taśmą izolacyjną pokazuje "tutaj" bo raz włożyłem pena i się spalił więc możesz to sprawdzić jak masz jakiś stary czytnik usb...
Mija rok a ja nadal tego nie sprawdziłem przecież mam 5 innych wejśc...
 
A tak na marginesie, to jesteś pewien że problem tkwi w USB w komputerze, a nie w telefonie? sprawdziłeś inne USB?
 
Z usb często są jaja. Mi na przykład na jednym porcie nie działa nic poza jednym urządzeniem. Które nie działa na pozostałych kilku
 
Back
Top