• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

problem zasypywania depotów rozwiązany

Iranimes

Lua Zawodowiec
Joined
Jul 10, 2012
Messages
717
Reaction score
12
Dziś z nudów bo LoL'a wyjebało spojrzałem co tam się na tibii dzieje i z zaskoczeniem ujrzałem artykuł o zasypywaniu depo i.. od teraz już nie będzie tego problemu, bo możemy sobie przeglądać itemy na stosie!

browsefieldsmall.png



rozwiązanie spóźnione o jakieś 5 lat, może więcej, ale wkońcu coś wymyslili ;p
 
Jak zwykle cipsoft wybral najbardziej zjebane rozwiazanie, przynajmniej moim zdaniem. Lepiej by bylo gdyby zrobili tak jak na otsach ze nie mozna zarzucac itemami dp.
 
Jak zwykle cipsoft wybral najbardziej zjebane rozwiazanie, przynajmniej moim zdaniem. Lepiej by bylo gdyby zrobili tak jak na otsach ze nie mozna zarzucac itemami dp.

lol, właśnie cipsoft wybrał doskonałe rozwiązanie, a nie jak te zjebane otsy ;s
 
no właśnie na otsach to ukrócają funkcje tibii żeby tylko jak najbardziej być zabezpieczonym
a tutaj nic nie ujmując świetny sposobik dali :)
 
Przecież wszystko co cipsoft wprowadza to gówno i lepiej aby tibia skończyła się na wersji 7.6, nie znacie tego?
 
Przecież wszystko co cipsoft wprowadza to gówno i lepiej aby tibia skończyła się na wersji 7.6, nie znacie tego?

a nie zauważyłeś, że jak narazie w tym temacie wypowiedziały się osoby, którzy nie mają takich zjebanych osądów nad tym?;p
 
Jedyne co przez te wszystkie lata mi się nie podob to concept grafik. Jakość poprawiają, ale stare były ... ciekawsze?
 
Lepszy byłby system, gdzie rzucać na depot możesz np. tylko ty i osoba w party (oczywiście jeśli stoisz przy nim). Bo tak o w cale, nie eliminuje problemu taskerów.
 
Lepszy byłby system, gdzie rzucać na depot możesz np. tylko ty i osoba w party (oczywiście jeśli stoisz przy nim). Bo tak o w cale, nie eliminuje problemu taskerów.

no i co? ktoś zarzuci depo i w dupie go masz bo wyjmiesz item, który cie interesuje :)
 
Może nie ogarnął, że pokazuje OD DOŁU, czyli klikasz i masz na 1 slocie swój preszys
 
Back
Top