• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Profitsms czy Homepay?

trasaklasa

New Member
Joined
Mar 2, 2012
Messages
95
Reaction score
0
Co lepiej wybrac profitsms czy homepay? I czy homepay odprowadza za mnie podatek? I czy na HomePay tez jest coś takiego że strony muszą być na serwisach płatnych czyli np. domeny typu no-ip.org, cba.pl itp nie mogą byc uzywane?
 
Profit sms - nie korzystałem.
Homepay - korzystałem, dobry kontakt, dobra prowizja, szybka wypłata, brak ograniczeń co do domeny - moja opinia, ja z nimi nigdy problemów nie miałem
 
@up
cytat z innego forum
"-Interwał czasowy dotyczący aktywacji usług (to mnie zniechęciło). POST jest wysyłany od strony homepay co 1 minute, w przypadku konkurencji odbywa się to praktycznie w czasie rzeczywistym 1-2 sekundy."

Jezeli chodzi o ten POST to nie bardzo rozumiem, sprawdzanie kodu tak dlugo trwa czy o co chodzilo w tej zacytowanej przezemnie wypowiedzi?
 
Chodzi o czas oczekiwania na aktywację usługi.
Czyli np. dodajesz kod jp.hwdp100 to musisz dosyć długo poczekać aż ten kod będzie aktywny.
 
hahahaha :D nie, to nie o to chodzi Sekula :)

Niektórzy robią usługi na zasadzie: wyślij sms o tresci HP.TROU NickPostaci
i po wysłaniu SMS trzeba czekać do minuty az przyjdzie request HTTP POST do skryptu po Twojej stronie i zapisze punkty w bazie:)
 
aha no bo wlasnie ciezko bylo mi to zrozumiec, czyli gdy wybiore usługe ze przychodzi sam kod ktory ktos musi wpisac to sprawdzi natychmiastowo xD bo juz sie zaczolem zastanawiac nad ta opinia z innego forum. No okey chyba jednak wybiore HomePay ponieważ jest to korzystniejsza jednak oferta ;p

a korzysta ktoś z was jeszcze z homepaya?
 
Last edited:
Back
Top