• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Program do video

Keeq

New Member
Joined
Nov 6, 2012
Messages
100
Reaction score
0
Siema, znacie moze jakis dobry program do edycji filmow ? tzn. dodawanie napisow/przejsc/dzwiekow i wgl ? procz WMM
Pod windows 7 oczywiscie
 
@up
Boś nup.
Jak sie nie potrafi ogarnac tak prostego programu to powodzenia we wszystkim innym. Pewnie nie umiesz nawet notatnika windowsowego obslugiwac...
 
co to notatnik ?
@ Chodzilo mi ze tam gowno opcji jest -.-
 
co to notatnik ?
@ Chodzilo mi ze tam gowno opcji jest -.-

Sony Vegas to chyba najpotężniejsze takie narzędzie + AAE.

A jak Ciebie tak odstraszył to Camtasia Studio.
 
Sony Vegas jeśli chodzi o montaż, a AAE bardziej pod intro, prace w 3D, efekty.
 
Sony Vegas jeśli chodzi o montaż, a AAE bardziej pod intro, prace w 3D, efekty.

Nie wiem skad zes to wymysli. Jesli pod montaz to rownie dobrze sprawdzi sie winshitowy program bo to tylko poukladanie plikow w odpowiedniej kolejnosci.
SV ma wiecej opcji nawet od AAE, ale te bardziej zaawansowane sa duzo trudniejsze w obsludze bo trzeba wiedziec jakie wtyczki posciagac itp...
Ale z samych podstawowych opcji mozna zrobic cos na prawde dobrego bo i tak jest tego w chuj...
 
Nie wiem skad zes to wymysli. Jesli pod montaz to rownie dobrze sprawdzi sie winshitowy program bo to tylko poukladanie plikow w odpowiedniej kolejnosci.
SV ma wiecej opcji nawet od AAE, ale te bardziej zaawansowane sa duzo trudniejsze w obsludze bo trzeba wiedziec jakie wtyczki posciagac itp...
Ale z samych podstawowych opcji mozna zrobic cos na prawde dobrego bo i tak jest tego w chuj...

Chyba w życiu nie korzystałeś z AAE, albo Twoje doświadczenie z nim ograniczało się do układania plików w odpowiedniej kolejności. Vegas jest idealny do edycji filmu właśnie pod kontem montażowym - przejścia, synchro, układanie, krzywe, korekta kolorów + jakieś filtry nakładane na film. Jeżeli chodzi o AAE to przewagę zyskuje już przy samej kamerze, która w przeciwieństwie do Vegasa ma trzy (właściwie to 2.5, ale to szczegół), a nie dwa wymiary. Te dwa programy mają różne zastosowania (o czym świadczy choćby fakt istnienia Adobe Premiere Pro, który jest bardziej zbliżony do Vegasa), nie piszę, że Vegas jest gorszy (chociaż imho, Vegasa da się zastąpić w 90% AfterFX, a na odwrót może być gorzej), tylko do jakich zastosowań, moim zdaniem, dany program będzie lepszym wyborem.
 
peXu kurwa w jakim ty swiecie zyjesz? Znasz kogos w ogole kto placi za takie programy? Nie mowie do wykorzystywania "profesjonalnego" czy czegos konkretnego, ale do takich pierdol jak jakies durne filmiki ktore ludzie robia... Ciekawe czy ktokolwiek kto robil jakies filmiki z warow z tibii wydawal po kilka tys na sony vegasy i inne programy XD Juz to widze, jak tym pizdom polskim szkoda 3 zl na smsa i wola pkt na gildie...
 
peXu kurwa w jakim ty swiecie zyjesz? Znasz kogos w ogole kto placi za takie programy? Nie mowie do wykorzystywania "profesjonalnego" czy czegos konkretnego, ale do takich pierdol jak jakies durne filmiki ktore ludzie robia... Ciekawe czy ktokolwiek kto robil jakies filmiki z warow z tibii wydawal po kilka tys na sony vegasy i inne programy XD Juz to widze, jak tym pizdom polskim szkoda 3 zl na smsa i wola pkt na gildie...

Przecież ja ani słowa nie napisałem o cenie, czy płaceniu za te programy. xD O czym Ty do mnie mówisz?
 
Back
Top