• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Promocja onAdvance

Status
Not open for further replies.

Sherlok

Active Member
Joined
Aug 29, 2008
Messages
2,116
Reaction score
44
Location
Poland, Wrocław.
Hiho,
Potrzebuję takiego skryptu, że gdy uzyskuję 20+ poziom to automatycznie dostaję promocję, lecz..


- Skrypt musi być tak napisany, że nawet przy awansie 17 to 90 dodaje nam promocję,

- musi sprawdzać czy gracz przypadkiem nie otrzymał już wcześniej promocji, (w przypadku deda na 21 poziomie i następnym awansie na ten 20lv skrypt nie może dawać promocji po raz drugi, gdyż mam u siebie dwa typy promocji (tą zwykłą i mega promocję, a więc gdy skrypt dawał by promocję podwójnie gracze za darmo mieli by tą mega promocję XD))


Liczę na to, że ktoś mi to napisze =D

Pozdrawiam,
Sherlok
 
Czemu czcionkę pomniejszyłeś?

,,w przypadku deda na 21 poziomie i następnym awansie na ten 20lv skrypt nie może dawać promocji po raz drugi, gdyż mam u siebie dwa typy promocji (tą zwykłą i mega promocję, a więc gdy skrypt dawał by promocję podwójnie gracze za darmo mieli by tą mega promocję XD))
"

Smutno mi :0
 
Jak ma dac mega promocje, jak ona ma promotion level 2, czy nie? Wiec skrypt by dawal promotion level 1 :eek:
 
uzyj globalstorage
Code:
if stroage28912 != 1 then
if lev > 20 then
dopromoteplayer(cid)
setplayerstroage 28912
end
end
 
Jednak nie będę używał tej mega promocji, mógłby ktoś napisać jakiś skrypt, że gracze z lvlem 20 i wyższym otrzymują automatycznie promocję?
 
uzyj globalstorage
Code:
if stroage28912 != 1 then
if lev > 20 then
dopromoteplayer(cid)
setplayerstroage 28912
end
end

Eh?
 
- Skrypt musi być tak napisany, że nawet przy awansie 17 to 90 dodaje nam promocję,
Wytłumacz mi to a ci zrobie skrypta.
 
no chodzi mu oto np ma 17 level i zabijce monstera i mu doda do 90 levala. a nie ze musi wbic Idelnie 20 level. Skrypt ma dawac promotion zwysz od 20 levela.
 
no chodzi mu oto np ma 17 level i zabijce monstera i mu doda do 90 levala. a nie ze musi wbic Idelnie 20 level. Skrypt ma dawac promotion zwysz od 20 levela.

Dokładnie o to mi chodzi, piszę z innego konta.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top