• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Propozycja ws. tfs

Status
Not open for further replies.

Bodziando

New Member
Joined
Jul 7, 2007
Messages
1
Reaction score
0
Mam propozycję w sprawie tfs(do kipera i teamu),czy byście mogli zrobić w config.lua free pacc i żeby paccy miały kolejkę?
 
To wystarczy zrobić we flags... Oczywiście chodzi mi o kolejkę, a z free pacc to już nie wiem :S
 
Co do flags, to juz w wersji 2.0 zorientowalem sie, ze nie dzialaja do konca dobrze. Nie wszystkie funkcje po prostu dzialaja - z tego co pamietam, to nie dzialalo chyba to, ze "user pisze na czerwono na kanalach". Cos takiego...
 
Last edited:
Z tego co wiem na stronie serwera Evolution było coś takiego jak "Kalkulator Flag" :p Wystarczy że użyjecie tego,będziecie mieć kod flagi i zmieniacie to w skrypcie do tworzenia kont,żeby przy zakładaniu gracz miał ten kod flag ;)
 
poszukaj takiego tematu na 0tfans.net tam byly tematy z linkami do kalkulatora flag na stronie
 
Co do fags, to juz w wersji 2.0 zorientowalem sie, ze nie dzialaja do konca dobrze. Nie wszystkie funkcje po prostu dzialaja - z tego co pamietam, to nie dzialalo chyba to, ze "user pisze na czerwono na kanalach". Cos takiego...

W dodatku nie działa też poprawnie flaga z nieskończoną maną, na utamce i tak ona spada.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top