• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Przedmioty w rozmiarach rzeczywistych - Projekt

Nerkoerko

Banned User
Joined
Feb 28, 2009
Messages
402
Reaction score
5
Location
Polska
Szpachelkując samochód wpadłem na taki mały pomysł aby zrobić "przedmioty w rozmiarach rzeczywistych"... :w00t:
Użyć do tego szpachli samochodowej żeby się trzymało kupy, potem szlifnąć nadać kształt a na końcu psiknąć filerkiem i farbą.
Tylko zastanawiam się jeszcze z czego można by było zrobić szkielet * Jakieś propozycje? *



>Sonda<:ninja:
1. Co o tym sądzisz? (Twoje własne zdanie na ten temat.)
2. Co sądzisz o sprzedaży tego np na allegro (czy ktoś będzie tym zainteresowany? Ile można za to coś wołać?)
3. Co myślisz o materiałach? (Chętnie przeczytam wasze sugestie... Jakich materiałów można by do tego użyć.)
4. Jaki przedmiot chciałbyś zobaczyć?
5. Który przedmiot najłatwiej, a który najtrudniej było by zrobić?


>Prośba od autora tematu<
Nie pogardzę krytyką, ale prosiłbym bez przesady.
Dzięki:cool:


----
2 KG szpachli 25 zł
Farbaa free
= 25z~
----
Drogo nie wychodzi można spróbować.
Za jakiś czas w wolnej chwili spróbuję coś stworzyć i dodam w tym temacie.
 
Sama szpachla nie wystarczy bo Ci się to rozsypie.
Wbij na obojętne jakie forum samochodowe np. astrafourm tam masz taki dział właśnie popytaj się ich co i jak.
 
No własnie nie wystarczy bo brakuje szkieletu ;p np demon helmet to z czego mozna by bylo go zrobic
 
@topic
malo oplacalne, pomysl ciekawy
 
Last edited by a moderator:
Pamiętam ze ktoś kiedyś takie rzeczy robił, bodajże na torgu.

scaled.php


O tu masz;

Tibia Figurki by Anders - figurki uzbrojenia tibijskiego
http://www.tibia-figurki.yoyo.pl/crusaderhelmet.htm
 
Maniacy żallllllll

P.S
Jak bym wszedł do kogoś na chatę i zobaczył takiego knight seta to bym go chyba zabił śmiechem i wyszedł. Pzdr
 
Maniacy żallllllll

P.S
Jak bym wszedł do kogoś na chatę i zobaczył takiego knight seta to bym go chyba zabił śmiechem i wyszedł. Pzdr
Tym samym zrobił byś z siebie większego maniaka, niż ten który by miał tego knight seta,
gdyż takim zachowaniem pokazałbyś, że dla Ciebie Tibia to tylko exp i nic więcej,
a ten kto by miał te figurki, że dla niego to nie jest tylko zwykła gra, ale że można z niej wyciągnąć też jakieś przyjemności.
 
Tym samym zrobił byś z siebie większego maniaka, niż ten który by miał tego knight seta,
gdyż takim zachowaniem pokazałbyś, że dla Ciebie Tibia to tylko exp i nic więcej,
a ten kto by miał te figurki, że dla niego to nie jest tylko zwykła gra, ale że można z niej wyciągnąć też jakieś przyjemności.

bez sensu...

Co do tematu, wątpię żebyś kto to kupił, chyba że jakiś zdesperowany 40 latek, z dobra pracą bez żony, napierdalający w tibie jak tylko wróci z roboty. Skąd farba za free?
 
Tym samym zrobił byś z siebie większego maniaka, niż ten który by miał tego knight seta,
gdyż takim zachowaniem pokazałbyś, że dla Ciebie Tibia to tylko exp i nic więcej,
a ten kto by miał te figurki, że dla niego to nie jest tylko zwykła gra, ale że można z niej wyciągnąć też jakieś przyjemności.

Widzę że dokładnie interpretujesz to co ktoś pisze co ja mówię nie dokładnie tylko doskonale lol? To że bym go wyśmiał to nie znaczy że gram w Tibie.
Powiedźcie mi skąd się tacy ludzie biorą?
Co do tej gry to większe przyjemności można nakręcić sobie wychodząc w domu, ustawić się z kolegami/koleżankami i chlać, jarać itd i wtedy czujesz że żyjesz a nie zamulać w domu przed komputerem.
Ale życie to nie tylko picie, ćpanie i ruchanie :)
 
Last edited:
Widzę że dokładnie interpretujesz to co ktoś pisze co ja mówię nie dokładnie tylko doskonale lol? To że bym go wyśmiał to nie znaczy że gram w Tibie.
Powiedźcie mi skąd się tacy ludzie biorą?
Co do tej gry to większe przyjemności można nakręcić sobie wychodząc w domu, ustawić się z kolegami/koleżankami i chlać, jarać itd i wtedy czujesz że żyjesz a nie zamulać w domu przed komputerem.
Ale życie to nie tylko picie, ćpanie i ruchanie :)

albo wyjść pobiegać lub pograć w jakąś gierkę zespołową (zaraz pewnie jakiś pierdolony hejter napisze, że tibia też jest grą zespołową np. podczas warów lub huntów, ale tu chodzi mi o sportową grę w rl.)
 
To że ktoś chce coś takiego zrobić nie znaczy że nie gra w piłke i nie spędza inaczej czasu... tylko przed kompem.

Ktoś pytał skąd farba za free... ojciec maluje samochody... to mogę mieć za free szpachel w sumie też
 
To że ktoś chce coś takiego zrobić nie znaczy że nie gra w piłke i nie spędza inaczej czasu... tylko przed kompem.

Ktoś pytał skąd farba za free... ojciec maluje samochody... to mogę mieć za free szpachel w sumie też

to znaczy tylko, że twój stary popełnia przestępstwo, wpisuje sobie, że poszło mu do malowania, a tak naprawdę to dał synowi, do cbś cie pozwę i się skończy wyrabianie itemów

nie no, dojebałem jak jarek o smoleńsku ;s


ale bez kitu nerkoerko ty weź najpierw coś takiego zrób, ja też mam w chuj pomysłów ale wiem co zrobię, a czego nie, a co się nie opłaca, oraz zawsze patrzę z boku jak bardzo pojebany pomysł to jest ;d
 
Nie wpisuje bo po prostu zawsze zamawia więcej farby i dość sporo zostaje... a kolesie nie chcą tej farby więc mogę ją sobie zajumać.
Może pomysł dziwny no tak... ale nawet jeżeli nikt nie kupi to postawie sobie w pokoju z satysfakcją że nikt tego nie ma ;p
Chce to zrobić ... 1 moim pomysłem jest demon helmet :p tylko nie wiem z czego ten szkielet zrobić wpadł mi do głowy pomysł w pracy (może druciki? Jakieś druty?) W tym tygodniu i tak nie zaczne tego realizować bo czas goni terminy. ;p
 
widziałem w jakimś programie telewizyjnym, chyba galileo, lub coś podobnego, jak tworzyli grafiki 3D, a później maszyna im z wosku tworzyła takie głupotki, tak perfekcyjnie, że jak zrobili dla przykładu taki łańcuch woskowy jak do roweru to normalnie się ruszało to co miało się ruszać i można byłoby go założyć do roweru, gdyby nie wytrzymałość, co prawda wosk był jakoś tam umacniany bo sam w sobie to lichy materiał, ale siła oddziałująca na łańcuch w rowerze jest duża, zdarza się, że metalowy łańcuch pęknie...
 
Back
Top