• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Przelew a pełnoletność

zabka229

New Member
Joined
Dec 30, 2009
Messages
147
Reaction score
0
Witam, mam pytanie.
Za niedługo mam zamiar wydać ots'a, chcę wprowadzić opcję przelewów na pacc'a.
Nie mam 18 lat, dlatego póki co odpadają płatności typu homepay.pl.
Czy jest możliwość po prostu podania danych do przelewu, tak aby ludzie mogli wysyłać pieniądze, a ja nie musiałbym odprowadzać podatku?
 
Jeżeli dalej jesteś na utrzymaniu opiekunów prawnych to z tego co wiem Twoje zarobki są wliczane do ich zarobków więc oni muszą odprowadzić podatek jeżeli ich zarobki wynoszą więcej niż 3k, jak się mylę niech ktoś mnie poprawi :$
 
Jestem na utrzymaniu opiekunów prawnych, a ich zarobki są na pewno większe niż 3000(w sumie, czy każdy z osobna?).
Tak więc jak to wygląda, jakie opłaty trzeba składać itp.
Drugie pytanie:
Czy mogę się zarejestrować na homepay, na dane opiekuna, lecz z własnym kontem bankowym?
 
Czy mogę się zarejestrować na homepay, na dane opiekuna, lecz z własnym kontem bankowym?
Tak, choć nie jestem pewny w 100%. Ale wydaje mi się, że właściciel konta bankowego nie jest weryfikowany z właścicielem konta w systemie homepay. Jeśli chodzi o podatki, to musisz takowe odprowadzać (lub twoi rodzice).
 
Czy mój opiekun musi zakładać jakąś działalność gospodarczą czy coś w tym rodzaju?
Podatki odprowadza się wtedy kiedy nie korzystam z serwisu typu dotpay czy też homepay, czy tak?
Jakiej wysokości są te podatki i jak się podpiąć pod opiekuna?
 
Porozmawiałem z opiekunem i wszystko załatwiłem, ale mam jeszcze jedno pytanie.
Co jeśli bym dał opcję normalnych przelewów i nie odprowadzał podatków, jakie są tego konsekwencje?
 
Co jeśli bym dał opcję normalnych przelewów i nie odprowadzał podatków, jakie są tego konsekwencje?
Pójdziesz do ciupy za nie odprowadzanie podatków.
 
nom, a to jeszcze z korzyścią dla państwa, nie dość, że cie nie skoszą od razu to jeszcze jak cie będą kosić za X czasu to skoszą cie bardziej niż powinni

więc akurat tutaj skarbówka raczej z korzyścią dla państwa działa xD
 
Back
Top