• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

przyśpieszony czas na serwerze

Shozz

KKKKKKUUUUUUUUURRRRRRRRRR
Joined
Apr 7, 2009
Messages
178
Reaction score
0
O cześć, mam "mały" problem z moim servem, otóż po restarcie przez jakiś czas np godzinę wszystko się pierdoli. Jest fast attack, potwory za szybko się leczą, wszystkie ringi mijają w pare sec, to samo softy i firewalki, ciała rozkładają się w kilka sec itd... Jedyne co dobrze odlicza to loteria która jest w mods.
Czytałem temat toskafki i niezbyt mi on pomógł, reinstalnąłem wszystko itp. Jednak po jakimś czasie to wszystko mija, raz jest to 30 min a czasami jak np teraz ponad godzina.

TFS 0.3.6pl1
libboost1.42
wgrywany manualnie na Debian Lenny
 
Last edited by a moderator:
Zainstaluj starszego libbusta.
 
Last edited by a moderator:
Czemu nazwa tematu taka unrelated? Już się napaliłem..
Zainstaluj starszego libbusta.

Nie macie innego pomysłu? Btw. restarty robie sporadycznie co pare dni ale teraz to za chuja nie chce minąć. Może idzie jakoś jednorazowo to fixnąć

-Rep++ ofc
 
Last edited by a moderator:
O cześć, mam "mały" problem z moim servem, otóż po restarcie przez jakiś czas np godzinę wszystko się pierdoli. Jest fast attack, potwory za szybko się leczą, wszystkie ringi mijają w pare sec, to samo softy i firewalki, ciała rozkładają się w kilka sec itd... Jedyne co dobrze odlicza to loteria która jest w mods.
Czytałem temat toskafki i niezbyt mi on pomógł, reinstalnąłem wszystko itp. Jednak po jakimś czasie to wszystko mija, raz jest to 30 min a czasami jak np teraz ponad godzina.

TFS 0.3.6pl1
libboost1.42
wgrywany manualnie na Debian Lenny

Też to mialem. Reinstall :=x
 
ja nawet nie wiedzialem ze istniejom takie jajca szybki czas w tibii:peace:
 
Hm, jak potworki się za szybko leczą, to weź w *.xml potworka zmień czas ataku, żeby był taki jak bez tego speedhaxa na servie.
Tak samo zrób z fastattackiem ;d

Rep++
 
Hm, jak potworki się za szybko leczą, to weź w *.xml potworka zmień czas ataku, żeby był taki jak bez tego speedhaxa na servie.
Tak samo zrób z fastattackiem ;d

Rep++
Hehófa, po 4h minęło, to już wole reinstalować niż w każdym pliku zmieniać czas ataku, trwania itp:peace:
 
Back
Top