• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pytanie o server

Status
Not open for further replies.

czajnik1910r

New Member
Joined
Mar 7, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Witam chce zakupić dedyka i mam problem bo mam zmienne ip po rozłączeniu internetu mam już nowy adres "ip" ;/ . Może mi ktoś powiedzieć jak to będzie wyglądało czy to ma jakieś znaczenie czy nie.
 
CO ma wspólnego dedyk z twoim internetem? ;d To niema znaczenia ,serwer dedykowany to tak jakby inny komputer w innej sieci. Ty tylko możesz połączyć się z nim poprzez swojego kompa używając Putty, filezilli czy innego programu.
 
mi chodzi o to ze jak mi dadzą dostęp do nie go i jak zmieni mi się ip to już nie bende mógł wejść ;/
 
Gość up napisał, że to nie ma nic wspólnego a ty płaczesz... Jak se zabezpieczysz, że only (jedno) to twoje IP to później nie wejdziesz.
 
Dokładnie, radzę przeczytać w Wikipedii "Serwer dedykowany", tam masz wszystko napisane, to i owo :D, czyli ogółem wytłumaczenie, łączysz się przez Putty, na Windowsie najlepiej, a na Linuxie , jeżeli masz taki system operacyjny (jako twój domowy), to wybierasz ssh w konsoli, mc - might commander, do klientów FTP polecam: Filezilla FTP Client, lub gFTP.

Jeśli możesz, daj repjutka ;D
 
Dokładnie, radzę przeczytać w Wikipedii "Serwer dedykowany", tam masz wszystko napisane, to i owo :D, czyli ogółem wytłumaczenie, łączysz się przez Putty, na Windowsie najlepiej, a na Linuxie , jeżeli masz taki system operacyjny (jako twój domowy), to wybierasz ssh w konsoli, mc - might commander, do klientów FTP polecam: Filezilla FTP Client, lub gFTP.

Jeśli możesz, daj repjutka ;D

gFTP to dno, odradzam, strasznie irytujący program...
 
wykup sobie konto na dyn.pl zeby ci sie ip niezmienialo
 
ziomal wlasnie z tym mam problem a tamci pisza jakies głupoty . Mam zmienne ip i zrobiłem sobie no-ip.com wszystko jest ok ale jak wylacze kompa i włacze już nie moge wejść na dedyka HELP!!!!!!!!!!
 
ziomal wlasnie z tym mam problem a tamci pisza jakies głupoty . Mam zmienne ip i zrobiłem sobie no-ip.com wszystko jest ok ale jak wylacze kompa i włacze już nie moge wejść na dedyka HELP!!!!!!!!!!

@up co do Filezilla FTP to jest gówno najlepszy jest WinSCP
 
Fajnie, tylko że WinSCP jest pod Windowsa a ja mam Linuxa, także nie mogę tego programu używać no chyba że się da przez wine, ale nie próbowałem <_<
 
No tak , tak wygląda WinSCP na Debianie:

winscp.png
 
Fajnie, tylko że WinSCP jest pod Windowsa a ja mam Linuxa, także nie mogę tego programu używać no chyba że się da przez wine, ale nie próbowałem <_<

ej ziom jesteś moim mistrzem, proszę powiedz mi jak zainstalować linuxa ;((((( Bo ja nie umiem!!!111111
 
Widać Masiar że jesteś użytkownikiem Ubuntu, więc jak niby kurwa go zainstalowałeś skoro mnie prosisz? :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top