• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Questy nie dzialaja na linux pomocy

Pit2

New Member
Joined
Mar 27, 2009
Messages
71
Reaction score
0
Siema mam problem questy mi nie ruszaja czy te actions itd trzeba tylko wrzucic czy od nowa kompilowac?
 
Moje questy tez raczej nie ruszaja, bo po co maja biegac po mapie, zeby nie mozna bylo ich znalezc? ;/
 
sprawdź czy wielkość liter się zgadza. Na linuxie Folder i folder to nie to samo ;d
 
tz mi tak np w windowsie mialem normalnei chest który tepał skopiowalem all pliki i mi nie chodza
 
żaden quest mi nie chce działać :/ czym to może być powodowane?
 
Mi przy ssh sie cala konsola niewyswietla tylko koncówka ale podczas ladowania niewidac zeby bylo duzo błędów jak sie daje na chest to sie poprostu ja otwiera a nie działa jak powinna
 
Pewnie masz porobione np.:
poi.lua - plik
a w pliku PoI.lua to ci linux nie odczyta...
więc lepiej wypierdalaj na window(n)sa ; /
 
Ale tu też dziwną sprawą jest to że nawet te questy co na mapie byly robione niedziałaja
 
Bo chyba mapa nie ma scriptera? Tylko Quest System sprawdza po uid/aid? -.-
 
1. jak odpalasz screen -S ots ./theforgottenserver, to podaj nam jakie bledy ci wyskakuja w screen'ie;/...
 
@up ty nie wiesz dziecko nawet do czego służy komenda "cd", "ls" "./" "screen" w linux skoro tak piszesz..

Pozdrawiam.


@Edit

Jak będziesz opisywać poszczególne komendy to nie używaj google ok? :)
 
@up dobra nie komenda.. ;d ale to działa jak włącz coś ;d ./theforgottenserver np ;d, to prawie jak komenda ;PP
 
Back
Top