• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Reload Nuskei+Maslana

HAHA, you are retarded as fuck, you bought this character for gym so he could help you in war. After that you said many many times that you'll never hack this char. its 50% your char and 50% gym's char but you did what you did, now die in hell.
 
jestes przyjebany czy jaki chuj on mi dawal pingiernie za to ze kupilem chara mu do grania nie ma pingierni nie ma chara wiec utkaj pizde bo widze jestes przyjebany jakis 2 dni temu normalnie pisales a teraz co jakies spinki okres dostales czy jaki chuj?? powiedzialem ci cos to nie sa twoje sprawy nie ciebie dotycza wiec sie nie wpierdalaj gosciu.
 
you say game is my life look on you :)you say i no play more tibia what are you doing ?you play tibia so shut up ;] wez tam Calar daj se siana i przestan sie spinac ;p
 
stop fight each other idiots old friends fighting each other gg stop both lol
 
Siwek a twoim ryjem jest las pierdolony harcerzu wiec utkaj pizde i siedz se na lunarce i bij wrl i strugaj bolty w tym lesie sobie.

skoro mnie trzymales w team bo tylko z kyry to trzeba bylo zbanowac a nie pierdolisz teraz jak jakis idiota bo skoro patrzyles na pvp to 50%team zbanowac bys musial wiec nie pierdol mi tu farmazonow placzesz o to ze pinguje a sam ile razy mi kazales pingowac ludzi i pisales tylko nie mow ze ci kazalem jestes smieszny . nic do ciebie nie mam Calar ale widze ze ci sie w glowce cos pojebalo wiec daj na luz i nie pisz glupot bo to tylko pixelki.
write in English..retarded
 
Back
Top