• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

RETRO PVP

Speak english on a english forum, everyone does not know your language.
 
Gomeszz hunted on his 65 ms on Antica for botting crystal spiders 2 sd dedek like salar I know him o_O:confused:
 
wy sie nie nadajecie na realka marek ty to wgl nie dosc ze jestes marek to jeszcze frajer i bez mozg a ananas to tylko na hive bocic umie wiec
XD ? hehe
 
no nie ty zbylu się nadajesz chyba żeby mi buty czyscic z piasku jak wracam z pustyni ank na statek albo droge odsniezac na svar jak przechodzę

translate: zbylu? fuck you? yes
 
no nie ty zbylu się nadajesz chyba żeby mi buty czyscic z piasku jak wracam z pustyni ank na statek albo droge odsniezac na svar jak przechodzę

translate: zbylu? fuck you? yes
a czy ja wgl wbijam na tego serwa ubeku jebany marek frajerze?
 
marek nie poznaje cię, że na retro serverek chcesz wbijać. nie zmuszaj mnie żebym tam wszedł i cię wyjaśniał na trollach
 
a ja mowilem ze ide tam grac? zapytalem tylko kto gra a ty odrazu ;p lokuf nie swiruj bo cie jebne i sie skonczy babci sranie

yeyeye you won't get unban again :) you only trolling :) i dont need you we got lokuf zbylu we can easy crush them
 
Lokuff robie teamek bo chce cos ugrac a nie to co Ty na Aurora nic nie ugrales ; > I jebac Cie tyle Dozobaczenia wkrotce.
 
no ugrałem, kopałem takich petów jak ty, już nie pamiętasz jak pucowałes o konto ty kurwo z trade ?

jebany jeszcze ma czelność coś szczekać, 2k14 roczek, a on sie z rl tibijką obudził XDDD
 
hahahahahah hahah haaaaaaaaaahahhaha mozecie mi donosic poty na start na corymy skurwysyny z trade zajebane zerowce haha
 
hahahahahah hahah haaaaaaaaaahahhaha mozecie mi donosic poty na start na corymy skurwysyny z trade zajebane zerowce haha

zrobilbym chara specjalnie zeby cie zabic na tych twoich trollach ale mi sie nie chce

bez odbioru jebac sir ahha bo to pet co sie nadaje najwyzej czaszki z ghuli zbierac na hellgate

fuck this sir ahh rly piece of shit
 
Jebać Cię Gomeszz nieudaczniku, jedyne co możesz zrobić na tym retro to poty Trójce na trolle donieść pecie.

trans : He'll make team to bring potions for other players, this shit don't have hands to pvp.
 
Back
Top