• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Revscriptsys Elfie oświeć nas :)

Miziak

New Member
Joined
Nov 3, 2009
Messages
62
Reaction score
1
Location
Okolice Płocka, Poland
Poczytałem trochę o tym systemie wydaje mi się on bardzo fajny i rewolucyjny na pewno bd się go uczył bo po wprowadzeniu zostanie tylko elita skrypterów open tibii Elfuś pytanie do Ciebie czy użyjecie tego w tfs'ach??
 
When he have implanted the support for multiple script systems, we can make revscriptsys (or any other script system). Python is also considered,

PL: Wtedy gdy zaimplementują obsługę wielu języków skryptowych dodadzą revscriptsys jak i inne systemy. Rozważają również obsługę Pythona.
 
O nie! Zostanie tylko elita skrypterów, kto bedzie robil wtedy free requesty na moje real mapki? :mad:
 
m174.gif

Ja wiem czy elita? Jak ktoś ma pojęcie o obiektowości z pewnością sobie poradzi :).
 
Najprostsze obiektowe programowanie, naprawdę zostaną elitarni. Pytanie do autora tematu, co według Ciebie jest "bardzo fajne i rewolucyjne"?

@Down
Raczej poszerzające, widzisz sam nie masz pojęcia, niestety zabłyśnięcie nie wyszło.
 
Last edited:
Keraxel, stary system nadal będzie więc nie będzie czego oglądać :)
 
To wystosujmy odpowiednią prośbę do szanownego Elf'a o to, aby usunął stary "system" ^^.
Już to widzę, ostatnia wersja ze starym systemem 0.4 (Tibia 8.6) - otservlist 500 serwerów.
Wchodzi nowa wersja TFS 0.5 (wraz z obsługą Tibi 8.7) - otservlist 15 serwerów.

* Podane liczby są tylko moją taką "imaginacją", nie wiem ile jest serwerów, szczerze to mi się sprawdzać nawet nie chce.
2ga rzecz przyjmujemy, że wszystkie serwery na otservlist korzystają z TFS - No korzysta w każdym razie na ten moment na moje oko jakieś 90% serwerów ;).
 
Last edited:
wziales pod uwage, ze stare serwery zostana na starym silniku ?
 
koob, w zasadzie tak, ale gdzie powiedzmy sobie szczerze będzie grało więcej osób:

Najnowsza Tibia, nowe outfity, bla bla, co tam CipSoft wymyśli, czy
stara tibia, outfity, jedyne co nowe to mapki...

Właściwie kwestia gustów, pewnie znajdą się zwolennicy 8.5, 8.0, 7.6 (bla bla bla), bo to, a bo tamto ale zauważmy, że najwięcej graczy mają RL Mapki (no i co poniektóre evo - tj. ots texona.. <eh>), a te są pod najnowsze Tibie.

@specjalist
Ależ wyczucie ironii (jeżeli ten "pan programista" odnosi się do mojej syg.)!
Wiesz, że szczerze pier***e noobki które stawiają swoje pro-evul OTS'y ;).
Jak znajdzie się jeden bardziej odchylony i będzie zadawał pytania w stylu "Dlaczego nie moge zainstalować linuksa? Wchodze w Mój komputer, klikam na krażek i nic się nie dzieje ;o!!", to ot jest okazja do zjechania danego osobnika :). Teraz też masz masę głupich pytań, ale jakoś nikt z tego powodu nie płacze.
 
@darqnies:
Ale przeciez Debiana/Ubuntu mozna instalowac z poziomu Windowsa ;) (Gotowy .exek)
Nie wiem jak inne, bo nie mialem doczynienia.
 
Ubuntu, można na 100%...
"Install inside windows", po odpaleniu autorun'a z płytki (na 100% w oficjalnym iso 9.04).
image-thumb3.png

Ale nie instalujesz (w 100%) pod windowsem. Pod windą tworzysz "wirtualną partycję" i kopiujesz pliki instalatora.
wubi-reboot.png

Instalacja (jako taka) odbywa się po reboot'cie. Także nie do końca mozna instalowac z poziomu Windowsa.

Dobra, tu mała pomyłka ale i sprostowanie: linuksa bez wubi(i pochodnych) :D.
 
Last edited:
Dobra juz nie musisz sie rozpisywac kolego, chodzi o to, ze mozna po prostu odpalic "krazek" i sie wlaczy instalacja ;)
 
Rozumiem kolego, ale zaznaczyłem w powyższym poście:
linuksa bez wubi(i pochodnych).

Z resztą każdy kto kroć miał do czynienia z Linuksem (nie każdy bawił się tylko w Ubuntu ;O) będzie wiedział o co chodzi.
 
Back
Top