• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Różne hotkeye na kliencie Tibii

Svetrey

3+3*3 = ?
Joined
Aug 5, 2008
Messages
233
Reaction score
0
Witam!
Często mam problem, że muszę zmieniać hotkeye gdy zmieniam profesję, którą gram.
Wiem, że można podmieniać tibia.cfg ale jest to zbyt czasochłonne.
Widziałem kiedyś na jakimś forum poradnik, w którym zmieniało się plik docelowy danego klienta itp żeby można było właczać klienta Tibii z innymi zestawami hotkeyów.

Jeśli ktoś ma ten poradnik, to proszę o link lub coś:)
 
Witam!
Często mam problem, że muszę zmieniać hotkeye gdy zmieniam profesję, którą gram.
Wiem, że można podmieniać tibia.cfg ale jest to zbyt czasochłonne.
Widziałem kiedyś na jakimś forum poradnik, w którym zmieniało się plik docelowy danego klienta itp żeby można było właczać klienta Tibii z innymi zestawami hotkeyów.

Jeśli ktoś ma ten poradnik, to proszę o link lub coś:)

Wlasciwosci -> Zgodnosc -> Tryb zgodnosci z Windows98

Wtedy bedzie trzymac configa w folderze z Tibia i sobie robisz po prostu foldery ms/ek/rp/ed xD
 
@Chojrak
lans... nie znałem tego

@topic
Stwórz sobie klienty które będą odczytywać tibia1.cfg, tibia2.cfg, tibia3.cfg, tibia4.cfg dla 4 profesji =p

Innego sposobu nie znam
 
prościutki skrypt do elfa, trzymasz ctrl i dajesz na siebie look, a on ustawia odpowiednie hotkeye
 
prościutki skrypt do elfa, trzymasz ctrl i dajesz na siebie look, a on ustawia odpowiednie hotkeye

Nie używam elfa, którego wykrywa cipsoftowski tool.
A w bocie, którego używam takiej opcji nie znajde:p
 
Wlasciwosci -> Zgodnosc -> Tryb zgodnosci z Windows98

Wtedy bedzie trzymac configa w folderze z Tibia i sobie robisz po prostu foldery ms/ek/rp/ed xD

Wytlumaczyl bys mi to bardziej? tzn jakie foldery w tibi ;D
Rozwin swoja odpowiedz pomoz poczatkujacemu xd
 
Back
Top