• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

@rozowy's / kaida's people

kluska gdybys mial chociaz uncje rozumu w czaszce i znal znaczenie slowa ironia to nie wklejalbys tego screenika

ja tam nie uwazam siebie za zadnego komanderka no ale kurwa jak nawet jak ktos taki jak ja kto komanderuje od paru tygodni was wyjasnia no to cos nie halo

nie pozdrawiam, widzimy sie na battle
gosciu to nie ty go wyjasniles tylko twoi ludzie bo jak filmik ogladalem jak ty lidujesz to tylko targety na 3 i kazdy na kapcia lecial, a ze nuskei mial no handow w teamie to proste ze na pizde dostal
 
gosciu to nie ty go wyjasniles tylko twoi ludzie bo jak filmik ogladalem jak ty lidujesz to tylko targety na 3 i kazdy na kapcia lecial, a ze nuskei mial no handow w teamie to proste ze na pizde dostal

uwal sie na pizde juz przydupasie bo w kazdym temacie swoje zdanie musisz wypowiedziec a jestes zwykla kurwa z jakis rabarbarowych gowien, skoro podawal tylko targety to czemu nikt inny nie potrafil tego zrobic?

wszedzie smieciu musisz cos napisac a gowno wiesz co sie dzieje, zawsze byles cisnietyu czy to tutaj czy na camsie od jebanych no voicow, gowien a teraz myslisz ze przypucujesz troche siwkowi czy komus innemu to bedziesz gitem? wykurwiaj na kaczoha defilery bloczyc zeby ci nikt plecow od t4 nie zrobil

skoro to takie latwe polidowac dobrych ludzi to czemu kurwa teamu nie zrobicie wielkie ogary? kaplar wygral wiele battle dzieki temu ze mysli i tyle, z pewnoscia jest lepszym komanderem niz te mursa czy inne shadowcorsowe wymysly, od nuskeia tez sporo lepiej liduje

bez odbioru juz bo to kurwa smieszne nie jest wejsc na jakis czas i poczytac jak jakies gowna zaczynaja swoje historie tutaj wymyslac
 
Skoro dobrzy ludzie wola grac z kaplarem niz z nuskeiem to sobie odpowiedzice na pytanie kto jest lepszy.
 
uwal sie na pizde juz przydupasie bo w kazdym temacie swoje zdanie musisz wypowiedziec a jestes zwykla kurwa z jakis rabarbarowych gowien, skoro podawal tylko targety to czemu nikt inny nie potrafil tego zrobic?

wszedzie smieciu musisz cos napisac a gowno wiesz co sie dzieje, zawsze byles cisnietyu czy to tutaj czy na camsie od jebanych no voicow, gowien a teraz myslisz ze przypucujesz troche siwkowi czy komus innemu to bedziesz gitem? wykurwiaj na kaczoha defilery bloczyc zeby ci nikt plecow od t4 nie zrobil

skoro to takie latwe polidowac dobrych ludzi to czemu kurwa teamu nie zrobicie wielkie ogary? kaplar wygral wiele battle dzieki temu ze mysli i tyle, z pewnoscia jest lepszym komanderem niz te mursa czy inne shadowcorsowe wymysly, od nuskeia tez sporo lepiej liduje

bez odbioru juz bo to kurwa smieszne nie jest wejsc na jakis czas i poczytac jak jakies gowna zaczynaja swoje historie tutaj wymyslac

maati offensive jak leo messi
 
Wszystko ok, mozna sie zgodzic ze w tym momencie ten kaplar dominuje, ale jest jedna sprawa. Skoro jeszcze z dwa lata temu kaida to byly najwieksze gowna, pokroju yamuhy to na jakim poziomie stoja teraz teamy ze wlasnie te najwieksze gowna mozna powiedziec ze rozdaja karty?

translate;
Kaida dominando becouse kaplar veri gudi comandieri.
 
z bardzo prostego powodu ja nie zrobie teamu, po prostu mi sie nie chce :D mam nie kończące sie vt, ale jestem retired także enjoy gierka na shadowgownie gdzie 80% typa gra RPG, kolejne 10% bije sie ale sa charloverkami i 10% normalnych osob, ktore widzac co sie dzieje na tym otsie wala xloga bo wakacyjki hehe
 
z bardzo prostego powodu ja nie zrobie teamu, po prostu mi sie nie chce :D mam nie kończące sie vt, ale jestem retired także enjoy gierka na shadowgownie gdzie 80% typa gra RPG, kolejne 10% bije sie ale sa charloverkami i 10% normalnych osob, ktore widzac co sie dzieje na tym otsie wala xloga bo wakacyjki hehe

ta pewnie jakbys zrobil team to nawet z xymonem byc wygrał . a nie upsss

translate:
kaida dominando - nvm who is leading
 
ta pewnie jakbys zrobil team to nawet z xymonem byc wygrał . a nie upsss

translate:
kaida dominando - nvm who is leading


nie odpisuj mi
.
DSC_0176.JPG
 
Wszystko ok, mozna sie zgodzic ze w tym momencie ten kaplar dominuje, ale jest jedna sprawa. Skoro jeszcze z dwa lata temu kaida to byly najwieksze gowna, pokroju yamuhy to na jakim poziomie stoja teraz teamy ze wlasnie te najwieksze gowna mozna powiedziec ze rozdaja karty?

no ale jestes w tym momencie niekonsekwentny, bo mowisz ze skoro my bylismy gownami 2 lata temu to skoro teraz walimy kazdego na pizde to po prostu obnizyl sie poziom

a jak wipe again pol roku temu wygrywalo tutaj wszystko to pisales best team itp a co to bylo wipe again 2 lata temu? nie istnialo, dobrze mysle nie?

ja zaczalem grac w ta gierke na powazniej 4 lata temu wiec ciezko zebym zrobil team ktory mial sie bic z ljecimami czy innymi teamami jak ja to snejki na harmonii w tym czasie bilem

roznica jest taka ze my przed powrotem na shadowcorsa wygralismy tez wszystko na 8.6 i bilismy sie z paroma fajnymi teamkami ktore mialy old playerkow typu ljecimy z trejdami (oczywiscie to ljecim to nie to samo co kiedys ale mimo wszystko moriana kfeku everius czy paru innych grajkow bylo) a wipe again wbilo 8.6 dostalo kopy od draka, potem od gumisi i zgodnie stwierdziliscie ze 8.6 to gowno

wiec my jestesmy slabi bo kiedys bylismy gownami ale jak wipe again best team shadowcores and lunarforce dominated since 1992 to nie zwracasz uwagi ze kiedys byscie tez nie mieli podjazdu hm?

jestes po prostu smutny ze przekopalismy co sie dalo tutaj ale niestety juz retired, nie macie co zmyslac dlaczego wygralismy tylko po prostu przyjac to do wiadomosci
 
Szady tutaj ma racje nie ma co pierdolic co bylo kiedys, bo kiedys to byli inni ludzie do gry. Wipe Again gra na shadole prawie od startu, tzn wtedy All-In a wipe lidowane przeze mnie jest od roku czasu albo troche wiecej, sorry ale teraz jak gralismy to nie ci sami ludzie i nie bylo zgrania takiego itp, wygraliscie bo byliscie lepsi i tyle. Szady a co do 8.6 to sie nie zgodze, jak wbilismy na telanie to wlasnie wy graliscie z Navidem i kayto 1 battle z wami przegral na ankh-dara a potem na venore dostaliscie kopy, i nawet dostaliscie jak ja lidowalem na herlia czy tam gdzies, gdzie ja na 8.6 to moge poty donosic. A jak mielismy dobry team na 8.6 na enemi i przed to nie bylo za duzo teamow co mogly stawic oporek, gazman jak mial team to zaraz dostawal baty z tego co pamietam, a wy od niego wpierdol dostawaliscie. Na Enenemi kayto zrobil teamek i 20 vs 20 kopy dostaly teakie teamki jak, Ljecim ~(logiczne ze nie stare ljecimy ale akurat gralo sporo starych) NDK ( to samo nie stare ale gralo troche starych osob) I Draka team ( 3/4 ludzie z We Ride) i tez dostali wpierdol, logiczne ze nie zawsze sie wygrywa. Tzn np siwek to nigdy nie prawie nie wygyrwa to mi jest go szkoda;/
 
ale Wy macie najebane we łbach, były dobre osoby to wygrywaliście, później w kaidzie w końcu po roku zaczęli grać i zaczęli wygrywać. Ja to tylko się śmieje jak widzę tych oldi ljecim czy wr czy inne kurwa przemki, a padają w 10sekund na tych shadowkach czy lunarkach.

Taki Szady przynajmniej we łbie nie ma najebane i jak ktoś się chujowo zachował to już nigdy nie zagrał, tych ''dobrych'' playerków też nigdy nie brał więc nie ma co się dziwić, że zawsze na dziure było
 
Back
Top