• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

ściągnięty torrent jest ale go nie ma?

Indenpedens

Banned User
Joined
Nov 6, 2010
Messages
584
Reaction score
39
Location
Poland
Mam taką jazde ze byle jaki torrent sciagne w byle jakie miejsce to i tak go na dysku nie mam znaczy z utorrenta moge odpalic ten sciagniety plik tylko ze nigdzie na komputerze go nie mam :>
inne pliki normalnie tylko torrenty tak mam i paru programow probowalem
pokaz ukryte pliki i foldery nie pomaga nic

moze ktos sie spotkal z czyms takim
 
no mam ukonczoną gre jest normalnie obraz gry iso 4gb 100% sciagniety biore prawym otworz folder zapisu i owszem otwiera tam gdzie wybralem zapis tego pliku tylko ze tego pliku tam nie ma
ale gdy biore prawym otworz plik to normalnie mi sie otwiera ten obraz gry w ultraiso a na kompie go nie mam
 
no mam ukonczoną gre jest normalnie obraz gry iso 4gb 100% sciagniety biore prawym otworz folder zapisu i owszem otwiera tam gdzie wybralem zapis tego pliku tylko ze tego pliku tam nie ma
ale gdy biore prawym otworz plik to normalnie mi sie otwiera ten obraz gry w ultraiso a na kompie go nie mam

gdzieś musi być, skoro działa
 
ta ale to są jakieś schizy biore sobie nowy torrent i specjalnie biore na pulpit zapis no nie zeby sprawdzic czy bedzie to nawet sie nie pojawia na pulpicie nigdzie
i caly wysuzkaj na calym kompie i nie znalazlo ;d
 
a może on robi przejrzystą ikonkę i tekst niewidoczny? pamiętam się jakoś tak dało robić na xp, teraz mam viste to nie próbowałem, ale było coś takiego
 
Back
Top