• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Server pod ots

Status
Not open for further replies.

Pit2

New Member
Joined
Mar 27, 2009
Messages
71
Reaction score
0
Siema mam zamiar kupić jakiś server pod ots jak myślicie styknie mi z oferty ovh np rps 4? ile mi takie coś uciagnie mapa kolo 25 mb
 
i bez żadnych dodatków typu wykupienie dodatkowej przepustowosci dyku?

i jaki do tego system debian stable 5 czy ubuntu 8.10? Kula sorry ale ja bym wolał na czymś jakby to nazwać własym spróbować sił
 
Last edited by a moderator:
A uciągnie mi ta 4 bez laguff? z 150 players choćby z 100
 
no to ba! przecież real tibia stoi na rps V w ovh i daje rade...
 
lol?Aha i czy jeśli ja mam 15 lat to konto w ovh na siebie załorzyć czy na matke bo przelewy i inne płatności będą z mojego konta
 
Oczywiscie, ze sie oplaca. RPS to jest najlepsze co moze istniec. Te pierdolenie o dyskach to jest tylko po to, aby odstraszac ludzi od tego, co dobre. Ten RPS jest zdolny pomiescic grubo ponad 1k graczy bez nawet jednego laga i z savami ponizej 0.5 sekundy. Dasz wiare?!


RPS IV nie nadaje się np. pod real mape, bo za mało ma ramu, a RPS V styknie, tylko że przy 200 osobach będzie ramu brakować


masz
 
a powiedz mi jak to zrobić z tym kontem w ovh na siebie czy na osobe starszą?
 
proponuje na babcie bo jak wykryją ze na mame/tate zarejestrowałeś to mogą dojść do tego że robi to osoba nieletnia :\
 
ejj a czy debian 5 stable obsługuje mysql i czy da rade na nim postawić acc makera gesiora bo widze że tylko ssh jest zaznaczone
 
na debjanie tylko otsa postawisz :\
Proponuje kupić 2 serwery - jeden do strony a drugi do otsa ;) zwiększy to wydajność
 
RELEASE 2 RPS to ma wszystkie koguciki na all na mysql na apache na www ale czy na tym skompiluje sie ots i czy bedzie działać?Przy kompilacji się instaluje mysql czy jak? bo wiem że gesior ma chyba to do siebie że on działa na localhoscie nie ? bo mi tam niebedzie przeszkadzać nawet gdyby strona ots była numerem ip
 
mysql = localhost
na relase 2 rps otsa nie postawisz ;|
 
czyli gesior maker by mi ruszył ? bo przy kompilacji na servie instaluje sie xampp nie?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top