• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Server.

Status
Not open for further replies.

Paxton

Banned User
Joined
Feb 23, 2008
Messages
4,110
Reaction score
48
Location
London, UK
Siemka, wiem ze nie mozna tutaj reklamowac, nikt mnie do tego nie zmusil.

Ale nie dawno byla tu reklama servera Nucleus - Latest News ktory mimo ze jest zabronione reklamowanie nikt go nie zbeszczescil bo to nie jest RL Mapa, tylko dopracowany custom OTS.

Bardzo rzadko gram w Tibie, ale postanowilem ze zagram na tym OTS i wyproboje i naprawde go polecam jest bardzo dobry :) !

Pisze to tutaj, bo gram teraz i graja zaledwie 3 osoby w tym ja, co to ma byc? Server jest znakomity ale oczywiscie RL mapy guruja. Dolaczy sie ktos do gry ze mna? Moj nick wiadomo jaki, gildia juz jest :)
 
Widzisz sens tam grać jak grają 3 osoby?

Sens jest, zeby ten server poszedl do gory bo jest naprawde dobry i warto. Dawno nie gralem na takim OTS, mapa moze nie jest ogromna ale wystarczajaca i wszystko jest, jesli masz dosyc RL map to wejdz.
 
Sens jest, zeby ten server poszedl do gory bo jest naprawde dobry i warto. Dawno nie gralem na takim OTS, mapa moze nie jest ogromna ale wystarczajaca i wszystko jest, jesli masz dosyc RL map to wejdz.

Niech ten kolo, zrobi chary na x logu, a w commencie na otlist niech napisz custom map, to musi sie rozkreci...
 
Ciekawy serwer ale wiadomo od dawna ze takich juz nie ma po co wogole robic :/
podoba mi sie to Character Position w Who is online? :) Ciekawy pomysl
 
Last edited:
Ciekawy serwer ale wiadomo od dawna ze takich juz nie ma po co wogole robic :/
podoba mi sie to Character Position w Who is online? :) Ciekawy pomysl

Czy mi sie wydaje, czy ktoś podpierdolił mój? x=d
 
Siemka, wiem ze nie mozna tutaj reklamowac, nikt mnie do tego nie zmusil.

Ale nie dawno byla tu reklama servera Nucleus - Latest News ktory mimo ze jest zabronione reklamowanie nikt go nie zbeszczescil bo to nie jest RL Mapa, tylko dopracowany custom OTS.

Bardzo rzadko gram w Tibie, ale postanowilem ze zagram na tym OTS i wyproboje i naprawde go polecam jest bardzo dobry :) !

Pisze to tutaj, bo gram teraz i graja zaledwie 3 osoby w tym ja, co to ma byc? Server jest znakomity ale oczywiscie RL mapy guruja. Dolaczy sie ktos do gry ze mna? Moj nick wiadomo jaki, gildia juz jest :)

Zajebisty ten ots. Gram od rana: Rami (EK)
 
Nie wiem czy jest taki swietny skoro na pocazatku gralo tam 80~osob a teraz gra 3.
Ja tez tam gralem.
Szaly ni ma ale moze byc
 
Niestety OT byl fajny, lecz gracze nie pozwalaja aby gralo wiecej osob. Power abusing.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top