• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Skup złomu. Potrzebna pomoc!

Mogiq

Member
Joined
Jan 9, 2010
Messages
271
Reaction score
14
Location
Poland
Ostatnio mi sie poszczescilo i wszedlem w posiadanie znacznej ilosci cc na Aurorze. Wiem ze wujaszek wyswietla mi wiele stron, ale mimo wszystko wole zasiegnac porady na moim ukochanym forum :) Jesli znacie jakies dobre serwisy lub osoby skupujace gp na Aurorze prosiłbym o podzielenie sie linkami. Z gory dziekuje :D
 
Weź fenyx spierdalaj na tibiacams.net/forum do ludzi na twoim poziemie (1 gimnazujem) max a nie spamujesz tu durnoty, że głowa boli. Ogólnie to nie słuchajcie ludzie tego dzieciaka, to 16 latek kótry poleciał z teamu który spamuje po forach swoję głupoty bo szuka innych przyjaciół w internecie, akurat padło na polish board bo chłopaczel dopiero się uczy angielskiego.
 
Weź fenyx spierdalaj na tibiacams.net/forum do ludzi na twoim poziemie (1 gimnazujem) max a nie spamujesz tu durnoty, że głowa boli. Ogólnie to nie słuchajcie ludzie tego dzieciaka, to 16 latek kótry poleciał z teamu który spamuje po forach swoję głupoty bo szuka innych przyjaciół w internecie, akurat padło na polish board bo chłopaczel dopiero się uczy angielskiego.

ale ty jesteś zjebany, nie dość, że nic nie wniosłeś do tematu to jeszcze hejtujesz jakiegoś dzieciaka, bo sam jesteś na jego poziomie, żel mi cie

#temat

też polecam allegro, aczkolwiek opłacalne też może być WT lub premium scroll i sprzedaż go za rl cash.
 
Mapa tracknięta można sprzedać magazyn xD

Weź fenyx spierdalaj na tibiacams.net/forum do ludzi na twoim poziemie (1 gimnazujem) max a nie spamujesz tu durnoty, że głowa boli. Ogólnie to nie słuchajcie ludzie tego dzieciaka, to 16 latek kótry poleciał z teamu który spamuje po forach swoję głupoty bo szuka innych przyjaciół w internecie, akurat padło na polish board bo chłopaczel dopiero się uczy angielskiego.

ale ty jesteś zjebany, nie dość, że nic nie wniosłeś do tematu to jeszcze hejtujesz jakiegoś dzieciaka, bo sam jesteś na jego poziomie, żel mi cie

True Story BICZYS!

Dobra już po świętach, zaczynamy hejt ponownie :D
Chyba niektórzy nie mogli wytrzymać tyle dni bez hejtowania nikogo xdddd

@top
Allegro.
 
Weź fenyx spierdalaj na tibiacams.net/forum do ludzi na twoim poziemie (1 gimnazujem) max a nie spamujesz tu durnoty, że głowa boli. Ogólnie to nie słuchajcie ludzie tego dzieciaka, to 16 latek kótry poleciał z teamu który spamuje po forach swoję głupoty bo szuka innych przyjaciół w internecie, akurat padło na polish board bo chłopaczel dopiero się uczy angielskiego.

Fajnie masz gość. Skanik dowodu chcesz czy coś ?
Dla twojej wiadomości nudzi mi się ostatnio. Mam 18 lat. Także, mam idealne motto dla twojej osoby. "Kozak w necie, pizda w świecie."

A co do teamu to pogadaj sobie z ludźmi z old conglomerate na temat co się stało. Podpowiem że nikt nie chce grać z starych ludzi z harcerzem.



Mogiq pjontka.
 
gdybym chcial sprzedac przez allegro to bym wystawil na allegro chodzi mi raczej o osobe ktora skupuje hurtowo i jest pewna na allegro waste czasu bawic sie z dzieciakami po 10k
 
gdybym chcial sprzedac przez allegro to bym wystawil na allegro chodzi mi raczej o osobe ktora skupuje hurtowo i jest pewna na allegro waste czasu bawic sie z dzieciakami po 10k

Teraz się raczej sprzedaje po 100k :p
 
Back
Top