• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Słuchawki

Keram

Member
Joined
Jan 8, 2012
Messages
491
Reaction score
12
Location
DUBLIN
Siema,

Planuję kupno słuchawek do komputera. Jako iż mało się na tym znam to może tutaj znajdę kilku profesjonalistów.

Moje ostatnie słuchawki były takie:
634732927088986945_3573_07_Microsoft_LifeChat_LX-3000.jpg

Zepsuły mi się przed wakacjami w tym roku. Miałem je 3 lub 4 lata i nie powiem, że byłem z nich zadowolony.

Przy kolejnych słuchawkach będę chciał iść troszkę do przodu. Już wiem na czym mi zależy a na czym nie.

Otóż:
- bezprzewodowe (na bluetooth albo na mini usb takie - wolałbym na bluetooth ponieważ powoli będę wszystkie swoje urządzenia zmieniał na takie, które łączą się przez bluetooth)
- wygodne wiadomo
- dobra jakość dźwięku MUSI MUSI MUSI być. Lubię słuchać muzyki i z ostatnich słuchawek właśnie nie byłem zadowolony bo shitowa jakość była - one się bardziej do biura nadają niż tak dla domowego użytkownika.
- musi mieć oczywiście mikrofon gdyż dużo rozmawiam na skypie. Najlepiej by był to dobry mikrofon. xD


No ogólnie jak siedzę przy kompie to po prostu zawsze mam słuchawki na głowie więc ważne by były wygodne, żeby uszy od nich nie bolały itp.

Polecajcie :)

Aha, cena na razie to max. 500zł.
 
cos mi sie wydaje ze to wszystko dazy do tematow typu "slipy jakie najlepsze", "margaryna czy maslo" albo "srajtasma, jaka polecacie"
 
Chcesz dobre słuchawki bez kabla... Jedno niszczy drugie albo zmień przedział cenowy.
Polecam AKG K518LE dokup sobie mikrofon i przyklej go na taśmę. Jak chcesz już tak bardzo bezprzewodowe to odetnij kabel.
 
Jaka karta dźwiękowa?

Kup słuchawki za 500zł, podłącz je do zinegrowanego realteka :ninja:
 
Chcesz dobre słuchawki bez kabla... Jedno niszczy drugie albo zmień przedział cenowy.
Polecam AKG K518LE dokup sobie mikrofon i przyklej go na taśmę. Jak chcesz już tak bardzo bezprzewodowe to odetnij kabel.

Chuj, najpierw zmien przedzial cenowy a potem oferta za 1/3 ceny ktora autor jest w stanie dac? Dobrze w ogole z czytaniem u ciebie? Jak tak to jakie ma sluchawki brac, za 3 tys? Albo moze od razu Ultrasone Edition 8 Romeo?
Jesli podajesz z kablem warte 1/3 ceny to te 3 razy drozsze bez kabla beda lepsze od twojej oferty. Mimo tego, ze w sumie nie oplaca sie ich kupowac - tak samo jak tego smiecia ktory ty zaoferowales...
300 to min z kablem, 500 to min bez kabla...
Btw. Sam uzywam sluchawek za 50 zl i sa zajebiste.
 
Last edited:
Zauważ, że większość moich wypowiedzi na PB jest humorystyczna jak całe to podforum otlandu. Poleciłem jedynie moim zdaniem dobre jakościowo słuchawki w całkiem rozsądnej cenie. Reszta to żart, ale jednak to ja mam problemy z czytaniem. Jak ktoś pisze "Jak chcesz już tak bardzo bezprzewodowe to odetnij kabel." z pewnością bierze taką wypowiedź w 100% serio i robisz to w domu?
 
Jak dla mnie najlepsze sprzety audio to od firmy Creative, albo LogiTech.
Ps. Jesli bluetooth, to nigdy nie osiadniesz bardzo dobrej jakosci dzwieku.
 
Back
Top