• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Sms shop weryfikacja kodu dotpay

Rudi333

New Member
Joined
Dec 29, 2010
Messages
52
Reaction score
1
Siema, mam all ustawione, smsy działają, jednak gdy otrzymany kod wpisuję na stronie za każdym razem wyskakuje ,że podany kod jest nieprawidłowy, korzystałem z poradnika Matre, jednak nic to nie dało. Również przy tworzeniu usługi przelwu dostaję błąd - ACC_ERR_TIME , o którym nic nie ma w necie , a sam serwis dotpay.pl nie odpisał mi nadal, czekam na pomoc
 
Last edited:
Czy ktoś może podać działający skrypt pod homepay dla modern acc??
 
podczas tworzenia usługi sms są do wyboru 2 pola -sms kod , oraz sms bezobsługowy, ktorą mam wybrać?? Oraz są dwa pola do wpisania adresu acc makera, w 1 i 2 wpisuję bezpośrednią stronę sms shopa czy jak?? i darujcie sobie odpowiedzi w stylu - noob itd :)
 
Wybierasz sms kod ,wystarczy strona główna

@edit
Ale po chuj wybierasz dotpay? oni nawet kasy na czas nie wypłacają, widziałeś ich fanpage na fb? poczytaj sobie opinie.
Przenieś się do www.homepay.pl miliard razy lepszy.
 
będzie tam masz inną konfiguracje , elf napisał jak poprawnie to skonfigurować.
Albo wybierasz opcje sms kod i standardowy skrypt albo ten co elf napisał automatyczny.
Tu i tu jest prosta konfiguracja jeśli jakiś problem to pisz.
 
tzn chce wiedzieć czym się różni sms kod , od sms bezobsługowy , jak to wygląda na otsie gdy ktoś wysyła sms
 
tzn chce wiedzieć czym się różni sms kod , od sms bezobsługowy , jak to wygląda na otsie gdy ktoś wysyła sms

Na lordaeronie możesz popatrzeć, mniej więcej różnią się tym że tutaj masz do wykorzystania API, fajną rzeczą jest też to że np. w przypadku transferów możesz wpisać jakąkolwiek kwotę w skrypcie.


Albo wybierasz opcje sms kod i standardowy skrypt albo ten co elf napisał automatyczny.

Nie "automatyczny" a bezobsługowy :)
 
okej narazie czekam na pomoc ze strony homepay bo tego skryptu nieogarniam, dzieki za wypowiedzi:)
 
Po co pomoc z homepay? napisz tu czego nie ogarniasz :D
Lanceq - automatyczny tak pisze w skrypcie elfa..

Bezobsługowy + skrypt - ktoś wysyła essa o danej treści i juz git
A normalny to to że kodzik wpisuje
 
Back
Top