• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Some okolnir shit.

kacor

New Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
110
Reaction score
0
First dasher and vanmagican tryed to kill me and some fight after.
Sad we were 3 ppl on vt and 2 randoms help us ;p
Not all frags in cam i forgot to save first part was around 9 frags to us and 4 for them
dasher.cam
okolnir.cam
 
Kuba Wladca Sworda
Goly Facio
Golas
Vilum
Keseya
Judas
vs
Devox
Magic Dasher
Comar
Vanmagic
Pogromca Zydow
Lumperier Shadowmage
na koniec ja Kaszalotem i Czookapik.
Na koniec było nas o 2 więcej. Nie wiem czy to taki zaszczyt stać na defie i kogoś wybić no ale jak was to jara to się ciesze. ja bym się wstydził tego cama dać bo jak mogliśmy wam defa rozbić no ale dobra. i wy nie siedzicie na vt więc nie pierdol, a to że inni nie siedzieli z wami na tym zjebany voice chatterze to nie nasza wina że bierzecie ludzi z depo... ;)
 
Nie poprostu wy jestescie takimi zjebanymi nubami ze was bija nawet typy ktore stoja pod depo i robia runy wiec wypierdalaj ;]
Nie wstdze sie pokazac tego jakimi pajacami jestescie i ze potrzebujecie noobcharow zeby zlamac 3 osobowego defa :*
 
O co ci chodzi z voicechatterem, bulimy 2x mniej na serwer niz wy i mamy prawie wszytkie opcje z 3.0 ale ty nawet nie wiesz co takiego posiada 3.0 :)
 
wiem co posiadam, po za tym że voice chatter nie działa nikomu kto ma system 64 bitowy ale co ty o tym wiesz i jak jesteś taki bogaty to nie wiem dlaczego korzystasz z tego gówna a na forum piszecie vt? i na tym defie nie było 3 osób więc wróć się do podstawówki...
 
Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_rtm.090713-1255)

I siedze caly czas, ze jestes noobem i masz viste to twoj problem
 
Back
Top