• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Sopa

A ja sie ciesze =d
moze przesadzaja ale dobrze ze cos z tym robia
 
Firma jest oskarżany o kosztuje posiadaczy praw autorskich ponad $ 500 milionów utraconych przychodów z pirackich treści.
hahaha
500 baksów <kwiczy> :D ciekawe jaja tu się teraz wyprawia :D

Ciekawe co z kasą za premium na rok :D
 
Last edited:
I co?
Niech to wprowadzą :)
Wtedy nie odpędzą się od Anonymous i LulzSec :D

Jeśli chcesz żyć z ograniczeniami pomyliłeś epokę chłopcze.


>Oni ogladaja filmy online zamiast korzystac z magii torrentow.
Nawet mi was nie zal.

Gdyby to całe gówno weszło twoich torrentów też nie będzie :p
 
Last edited:
ble, ble, ble. Zrzuciło się stado dzieciaków, anarchistów. Skończcie, wstydu oszczędźcie, naiwne barany.
To, że zamknęli Megaupload nie znaczy kompletnie nic. Ile razy TPB był zamknięty, 3 razy? I nic. W przypadku MU może być o tyle gorzej, że koleś przebywał (i może nawet był obywatelem) USA, a oni tam są chujami dla swoich. I dobrze, mógł się domyślić, że mieszkanie i prowadzenie tego typu biznesu w US to granat na własnym podwórku, który kiedyś wybuchnie.
Nie jest to pierwsza sytuacja, kiedy zostaje zamknięte "coś dużego", którego właścicielem jest hamburger. Jeszcze nie dawno, bo półtora roku temu... Blizzard obciążył po wygranej sprawie amerykankę na 88 milionów dolarów za prowadzenie prywatnego serwera (fakt, sama dorobiła się 3 milionów), natomiast chłopacy prowadzący http://molten-wow.com do dziś są nietykalni i nieosiągalni. Prawda jest taka, iż amerykanie mają takie długi u żółtków, że szukają byle grosza wszędzie, gdzie się da. I myślą, że jeżeli wyeliminują jeden, dwa czy pięć serwisów, to kolejne 10 się przestraszy z istniejących 500 i nagle spadnie piractwo, wzrośnie sprzedaż i będzie więcej kasy z podatków.
Po prostu jak chce się prowadzić e-biznes, który na jakiś sposób narusza prawo, to nie mieszka się w USA i problem z głowy.

Zanim u nas coś takiego się pojawi, o ile w ogóle, potrzeba jeszcze kilkunastu lub kilkudziesięciu lat. Władze amerykańskie dokładnie infiltrują swoich obywateli, a pobieranie zawartości z internetu groźne było już 15 lat temu, kiedy przeglądarka przypominała konsolę. U nas raz, że wszyscy w dupie mają piractwo, to nie ma wspomnianego prześladowania obywateli. I długo nie będzie, póki krajem będą rządzić kłamstwa smoleńskie.

Dlatego ja bym się nie przejmował, a na miejscu tych popierdolonych wytwórni filmowych zorganizował się w kupę i skonstruował wirtualne, internetowe kina co o wiele zmniejszyłoby straty. Ponieważ nawet, gdy ktoś chce zapłacić za obejrzenie filmu i tu podkreślam- zapłacić za obejrzenie (bez wychodzenia z domu), a nie kupno wymalowanej płyty za 1,50zł w jeszcze bardziej wymalowanej okładce z kilkoma nazwiskami i ładnymi znaczkami wytwórni za 120zł, to nie może nawet zapłacić im tylko płaci serwisom, które udostępniają mu ten film, gdyż wytwórnie nie i mają to w dupie.

To tyle ode mnie, keep on trollin'.
 
Prawda sięga głębiej , niż się wydaje...

ILUMINACI - MASONERIA - ROK 2012

Wszystko się sprawdza...

Kto nie chce, niech nie wierzy, ja sam nie wierzyłem jeszcze z miesiąc temu. Radzę sobie poczytać, bo to dopiero początek, a tak btw. ACTA przejdzie. :)

SOPA w USA... Kto powiedział, że nas nie dotknie? ;)

Iluminaci.pl , jako pierwszy serwis, mówił o tym, że BĘDZIE cenzura w internecie, nikt nie chciał wierzyć...

http://www.iluminaci.pl/iluminaci/zakon-iluminatow

Nie zastanawialiście się nigdy, jakim cudem kiedyś budowano piramidy, których dzisiaj budowa przy użyciu najnowszych technologii zajęłaby około 40 lat?

Piramida Cheopsa:

wielka_piramida_cheopsa.jpg


Obecnie szacuje się, że Wielka Piramida składa się z około 2,5 miliona (2500000) kamiennych bloków - o wadze od 1 do ponad 40 ton! Aby ustawić tyle bloków w ciągu 20 lat należałoby ustawiać około 125 tys bloków rocznie! Pracując po 12 godzin dziennie - ustawiając 1 blok co 2 MINUTY! Nie zapominajmy, że ustawianie bloków to tylko 'czubek góry lodowej' - wcześniej trzeba go wyciąć ze skały, obrobić, oszlifować, przetransportować przez NIL.

Skończy się na tym, że będziemy mieli wczepione chipy, poczytajcie sobie iluminaci.pl , jeśli ktoś nie wierzy, macie mnie za idiotę, to OK, ale wszystko naprawdę się sprawdza i któregoś dnia uwierzycie. :)
 
Last edited:
ta stronka to 100% prawda

W przypadku MU może być o tyle gorzej, że koleś przebywał (i może nawet był obywatelem) USA, a oni tam są chujami dla swoich.

przeciez zamkneli go w nowej zelandi ? chyba xd
 
Last edited by a moderator:
ble, ble, ble. Zrzuciło się stado dzieciaków, anarchistów. Skończcie, wstydu oszczędźcie, naiwne barany.
To, że zamknęli Megaupload nie znaczy kompletnie nic. Ile razy TPB był zamknięty, 3 razy? I nic. W przypadku MU może być o tyle gorzej, że koleś przebywał (i może nawet był obywatelem) USA, a oni tam są chujami dla swoich. I dobrze, mógł się domyślić, że mieszkanie i prowadzenie tego typu biznesu w US to granat na własnym podwórku, który kiedyś wybuchnie.
Nie jest to pierwsza sytuacja, kiedy zostaje zamknięte "coś dużego", którego właścicielem jest hamburger. Jeszcze nie dawno, bo półtora roku temu... Blizzard obciążył po wygranej sprawie amerykankę na 88 milionów dolarów za prowadzenie prywatnego serwera (fakt, sama dorobiła się 3 milionów), natomiast chłopacy prowadzący http://molten-wow.com do dziś są nietykalni i nieosiągalni. Prawda jest taka, iż amerykanie mają takie długi u żółtków, że szukają byle grosza wszędzie, gdzie się da. I myślą, że jeżeli wyeliminują jeden, dwa czy pięć serwisów, to kolejne 10 się przestraszy z istniejących 500 i nagle spadnie piractwo, wzrośnie sprzedaż i będzie więcej kasy z podatków.
Po prostu jak chce się prowadzić e-biznes, który na jakiś sposób narusza prawo, to nie mieszka się w USA i problem z głowy.

Zanim u nas coś takiego się pojawi, o ile w ogóle, potrzeba jeszcze kilkunastu lub kilkudziesięciu lat. Władze amerykańskie dokładnie infiltrują swoich obywateli, a pobieranie zawartości z internetu groźne było już 15 lat temu, kiedy przeglądarka przypominała konsolę. U nas raz, że wszyscy w dupie mają piractwo, to nie ma wspomnianego prześladowania obywateli. I długo nie będzie, póki krajem będą rządzić kłamstwa smoleńskie.

Dlatego ja bym się nie przejmował, a na miejscu tych popierdolonych wytwórni filmowych zorganizował się w kupę i skonstruował wirtualne, internetowe kina co o wiele zmniejszyłoby straty. Ponieważ nawet, gdy ktoś chce zapłacić za obejrzenie filmu i tu podkreślam- zapłacić za obejrzenie (bez wychodzenia z domu), a nie kupno wymalowanej płyty za 1,50zł w jeszcze bardziej wymalowanej okładce z kilkoma nazwiskami i ładnymi znaczkami wytwórni za 120zł, to nie może nawet zapłacić im tylko płaci serwisom, które udostępniają mu ten film, gdyż wytwórnie nie i mają to w dupie.

To tyle ode mnie, keep on trollin'.

Bezedura.
1. Founder MU byl obywatelem Niemiec i przebywal w Nowej Zelandii podczas aresztowania
2. Jakie kurwa dlugi u zoltkow ? i co ma do tego SOPA/PIPA ? Dlugi to sobie wyrownaja na Iranie.
3. Co do biznesu poza US patrz pkt 1
4. U nas cos takiego jest wlasnie podpisywane, zwie sie ACTA polecam przeczytac z czym sie to wiaze. Mniejsze akcje u nas juz byly (napisy.org, odsiebie.com pamietasz ? )
5. Internetowe "kina" w stanach maja sie bardzo dobrze np. netflix.

Keep on trollin'
 
Dr Gerson'a, który to w 1928r. odkrył przyczyny powstawania raka. Dr Gerson przed swoją śmiercią (został zamordowany) zdążył opublikować wyniki badań i terapie mającą zapobiegać powstawaniu komórek rakowych, a nawet leczyć już powstałe. Ciekawe, co? Jednak to prawda. Idąc dalej należy zaznaczyć fakt, że amerykański rząd zakazał stosowania tej terapii. Tutaj masz nieco więcej na temat tego człowieka:

[video=youtube;qOGwGzlP5hU]http://www.youtube.com/watch?v=qOGwGzlP5hU[/video]

Spójrzmy jeszcze na jeden przykład. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów ostatnich lat - konopie. Badania potwierdzają że można nimi leczyć wiele chorób. W dawnych czasach były używane jako swego rodzaju panaceum, lek na wszystko. Z perspektywy czasów dzisiejszych brzmi to irracjonalnie. To wszystko przez fakt, że USA nie spodobało się to od strony ekonimicznej i wywołano "wojnę" z marihuaną. Reszta krajów oczywiście z biegiem czasu również przeszła na tę drogę. Co powiecie jednak na fakt, że marihuana została nazwana przez niezależnych naukowców jedną z najbezpieczniejszych "substancji" znanych człowiekowi? O tym się już nie mówi.. Można znaleźć w internecie, czy w literaturze konkretne informacje na ten temat. Wszystko jednak sprowadza się do pieniędzy. Tak, konopie są nielegalne przez sprawy polityczne i pieniężne, nie przez ich rzekomą znaczną szkodliwość, czy inne wymysły. Jednak nie o to mi tym razem chodzi, nie o tym temat. Spójrzmy zatem na właściwości tych roślin nie ruszając kwestii używki:
konopie są doskonałym, tanim w uprawie i przeróbce źródłem tłuszczu, celulozy i białek, z którego można wytwarzać
całą gamę produktów poczynając od włókna przez papier, oleje, paliwa aż na żywności skończywszy; do tego konopia rośnie rok i daje 4 razy tyle masy papierowej co drewno w przeliczeniu na ha..

Takich przykładów jest całkiem sporo, aczkolwiek te są jednymi z ciekawszych (moim zdaniem).
 
Następny post, bo w 1 poście nie można 2 wideo dać.

Amerykański film propagandowy zachęcający do uprawy konopi odnaleziony przez Jacka Herrer'a (na cześć którego została nazwana jedna z odmian wiadomej rośliny). Film został wypuszczony w roku 1942, trochę przed rozpoczęciem "amerykańskiej wojny z marihuaną".

[video=youtube;EgSs6qCV4Jo]http://www.youtube.com/watch?v=EgSs6qCV4Jo[/video]
 
a ja tutaj dam od siebie "tajeminice lotniska denver" - czyli NWO i masowe wyludnienie

[video=youtube;tiNtVHDery8]http://www.youtube.com/watch?v=tiNtVHDery8[/video]
 
Bezedura.
1. Founder MU byl obywatelem Niemiec i przebywal w Nowej Zelandii podczas aresztowania
2. Jakie kurwa dlugi u zoltkow ? i co ma do tego SOPA/PIPA ? Dlugi to sobie wyrownaja na Iranie.
3. Co do biznesu poza US patrz pkt 1
4. U nas cos takiego jest wlasnie podpisywane, zwie sie ACTA polecam przeczytac z czym sie to wiaze. Mniejsze akcje u nas juz byly (napisy.org, odsiebie.com pamietasz ? )
5. Internetowe "kina" w stanach maja sie bardzo dobrze np. netflix.

Keep on trollin'

1. To dlaczego informacja mówi, że aresztowali go na terenie USA? : ) Może coś pominąłem, to w takim razie wali całą konstrukcję. Jednakże niczego nie zmienia, ponieważ są ludzie, którzy zapłacą chore pieniądze, by zarabiać bez większego wkładu zamiast zastanowić się, jak rzeczywiście stanąć na przeciw piractwu tak, by coś osiągnąć, a nie eliminować. To, co zakazane jest najbardziej pożądane patrz biblia, jabłko Adama. Nawet jeżeli zamkną serwisy typu MU, to zostanie P2P, a wtedy musieliby ukarać większość populacji. Wtedy już im się to nie uda bez wywołania rewolucji i obalenia tych "mondrych". Ostatecznie co najwyżej cenzura i tak się skończy rewolucją przeciw władzy.
2. Takie duże, że Twoja głowa nie mieści. Praktycznie nie ma nic, tak frywolnie sobie przytoczyłem sytuację stanów. Długów nie wyrównają.
3. Okej, fakt, TPB też było złym przykładem, ponieważ nie przechowywali plików. Jednakże na takie akcje dowody są zbierane dłuuugo, a akcja przygotowywana jeszcze dłużej przez dzisiejszą biurokrację. MU istnieje na pewno od ponad 5 lat.
4. Niech podpiszą, jedyne co wydaje się niekomfortowe to możliwość ominięcia sądów i policji (czyli kodeksu cywilnego, czyż to nie łamie konstytucji?) w egzekucji. Poza tym, od podpisania do wprowadzenia w życie czeka się u nas, uuu... Natomiast co do samego monitorowania internetu- miną 2 lata i powiedzą, że za rok. Tak samo jak w przypadku praw jazdy- nagle po 2 latach od ustalenia większości zmian ktoś się zorientował, że przecież ośrodki są nieprzygotowane.
Co do napisy.org był to powiem tylko, że to był niesłuszny rajd- kogoś musieli tym razem udupić, a najwygodniej było napisy, by nikt nie ucierpiał, bo de facto nie ucierpiał, byłem w tym czasie w bliskim kontakcie z Grześkiem Derebeckim, współwłaścicielem i programistą. Natomiast jeśli chodzi o odsiebie... cóż, oni się sami nadziali, bo nie usuwali niczego z serwisu na rikłest, a MU to robiło (większość pozostałych serwisów też i wszyscy z nas powinni to wiedzieć ;P) dlatego tyle się utrzymali. W sumie jak tak myślę to są gorsze serwisy niż MU w dzisiejszych czasach, jednak wydaje mi się, że MU najwygodniej było im się chwycić chyba ze względu na największy majątek przez wieloletnią działalność i rozległość serwisu (MU, MV, MP, etc...). Tak samo było z Kaddafim, zaraz mu zablokowali konta i o pieniądzach od tamtej pory nikt nie słyszał ;)
5. "W stanach". Dobrze wiesz o czym mówię, opisałem to dokładnie.

Keep on trollin'
 
Nie zastanawialiście się nigdy, jakim cudem kiedyś budowano piramidy, których dzisiaj budowa przy użyciu najnowszych technologii zajęłaby około 40 lat?

Piramida Cheopsa:

wielka_piramida_cheopsa.jpg

Wtedy nie było rasizmu, praw człowieka i tym podobnych, miałeś stado murzynów (stado to liczyło kilkanaście tysięcy i zapierdalało), dla Polaka to jest niepojęte no bo jakby inaczej, jak w naszym kraju jeden zapierdala, 10 się patrzy, potem zmiana... Tam wszyscy zapierdalali i dobrze robili, bo jak źle to wpiedol..
Fakt faktem, ale największe pałace, świątynie itp. są dziełem rządów dyktatorów..


Samme, co do filmików, to wyłączyłem parę moich mc na rl, żeby obejrzeć filmik i powiem Ci, że fajnie, że takie rzeczy wyszukujesz :)



Co do tej SOPA to nadal jestem przy swoim zdaniu, że to wielka gra polityczna..
W listopadzie będą wyboru w USA, proste, że jeśli któryś z kandydatów powie, "jebać sopa", a inny powie "sopa musi być, jest dobre etc." to proste, że ludzie wybiorą tego co chcę wypierdolić SOPA
Dlaczego teraz wprowadzają? A no, żeby ludzie głosowali przeciw SOPA najpierw muszą poczuć jak ich to wkurwia!

Dlaczego tak myślę? Hmm jeśli w Polsce palikot z legalizacją wbija się do sejmu z takim poparcie... To w USA typ co sprzeciwi się sopa ma zapewnione 90% poparcia.
 
Back
Top