• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Sopa

Tak patrzę 15 lecie tibii i najazdy trollów na thais... Największe to widzę najechały otland :O
 
1) wlasciciel przebywal w swojej posiadlosci w Nowej Zelandii... Tam tez zostal zamkniety. Mozesz sobie nawet zdjecia poogladac: Downfall: Photos Of MegaUpload Founder’s Valuable Cars Getting Seized | TechCrunch
2) megaupload byl zarejestrowany w Hong Kongu, czyli kraju z jedna z najwyzszych wolnosci intelektualnych... Przy okazji ogromnym raju podatkowym...
3) Stany maja ogromne dlugi u azjatow, w zasadzie sprecyzowalbym to i powiedzial ze maja ogromne dlugi u Chin i Japonii, krajow ktore skupuja ogromne ilosci amerykanskich obligacji...
4) Wy tu o SOPA w momencie kiedy 26 stycznia Polska podpisze porozumienie ACTA...
 
1) wlasciciel przebywal w swojej posiadlosci w Nowej Zelandii... Tam tez zostal zamkniety. Mozesz sobie nawet zdjecia poogladac: Downfall: Photos Of MegaUpload Founder’s Valuable Cars Getting Seized | TechCrunch
2) megaupload byl zarejestrowany w Hong Kongu, czyli kraju z jedna z najwyzszych wolnosci intelektualnych... Przy okazji ogromnym raju podatkowym...
3) Stany maja ogromne dlugi u azjatow, w zasadzie sprecyzowalbym to i powiedzial ze maja ogromne dlugi u Chin i Japonii, krajow ktore skupuja ogromne ilosci amerykanskich obligacji...
4) Wy tu o SOPA w momencie kiedy 26 stycznia Polska podpisze porozumienie ACTA...

Obawiasz się, że nooby będą się bały robić otsy i spadnie zainteresowanie otlistą ?xd
 
Obawiasz się, że nooby będą się bały robić otsy i spadnie zainteresowanie otlistą ?xd
Jezeli ktos chce opierac swoja przyszlosc o prywatne serwery Tibii to... Wybacz... Pozostawie bez komentarza ;)
 
1) wlasciciel przebywal w swojej posiadlosci w Nowej Zelandii... Tam tez zostal zamkniety. Mozesz sobie nawet zdjecia poogladac: Downfall: Photos Of MegaUpload Founder’s Valuable Cars Getting Seized | TechCrunch
2) megaupload byl zarejestrowany w Hong Kongu, czyli kraju z jedna z najwyzszych wolnosci intelektualnych... Przy okazji ogromnym raju podatkowym...
3) Stany maja ogromne dlugi u azjatow, w zasadzie sprecyzowalbym to i powiedzial ze maja ogromne dlugi u Chin i Japonii, krajow ktore skupuja ogromne ilosci amerykanskich obligacji...
4) Wy tu o SOPA w momencie kiedy 26 stycznia Polska podpisze porozumienie ACTA...
1. w takim razie kazdy podaje sprzeczne informacje. to gdzie on został aresztowany ostatecznie? :)
2. no to już pewna ciekawostka, intrygujące... :/
3. dokładnie o tym mówie
4. o tym też mowa?:)
 
4) Wy tu o SOPA w momencie kiedy 26 stycznia Polska podpisze porozumienie ACTA...

Z tego co mi wiadomo, zostało to przełożone na późniejszy termin.

"Kiedy pytają mnie, czy podpiszę porozumienie ACTA dnia 26 Stycznia odpowiadam - tak, ale później, muszę mieć czas na przeliczenie pieniędzy, które za to dostanę, dziękuję."
 
W Nowej Zelandii, tak jak pozostale glowne osoby.. Co ciekawe, w akcji wzielo udzial 76 policjantow a sam wlasciciel mu w momencie rajdu policji na jego apartament aktywowal pokazny system elektronicznych zamkow a sam zabarykadowal sie w pokoju z shotgunem... Co jak co ale raczej spodziewal sie tego typu sytuacji ;) Wiecej informacji o samej akcji mozesz przeczytac sobie tutaj: Megaupload: Police pore over Dotcom mansion | NATIONAL News

@up:
Hehehe ;) Ewentualnie "przeliczenie punktow procentowych, ktore strace jednym podpisem"... Ale... Co ja tam moge wiedziec... ;)
 
4) Wy tu o SOPA w momencie kiedy 26 stycznia Polska podpisze porozumienie ACTA...

Istnieje coś takiego jak weto ludowe ale nie wiem czy by coś tutaj pomogło :p


Jeśli chodzi o ACTA:
[video=youtube;kZOK-O15li8]http://www.youtube.com/watch?v=kZOK-O15li8&feature=player_embedded#![/video]

@down
Obama jest przeciwko sopa więc?
 
Last edited:
Halo! Wystarczy,że ktoś wygra wybory kto powie wypierdalaj SOPA i ACTA i inne gówno i wypierdolą.


Wgl wyobrażacie sobie co będzie?xd
Ostatnio palikot zapalił kadzidełko o zapachu zioła w sejmie..

Za 2 lata będą ściągać muzyki,filmy itp. w sejmie...
 
Halo! Wystarczy,że ktoś wygra wybory kto powie wypierdalaj SOPA i ACTA i inne gówno i wypierdolą.


Wgl wyobrażacie sobie co będzie?xd
Ostatnio palikot zapalił kadzidełko o zapachu zioła w sejmie..

Za 2 lata będą ściągać muzyki,filmy itp. w sejmie...

Masz u mnie piwo za ten komentarz, najlepsze podsumowanie dzisiejszego dnia :)
 
1. w takim razie kazdy podaje sprzeczne informacje. to gdzie on został aresztowany ostatecznie? :)
2. no to już pewna ciekawostka, intrygujące... :/
3. dokładnie o tym mówie
4. o tym też mowa?:)

1. Nowa Zelandia, tutaj wywoza ich zarekwirowane zabawki: MEGAUPLOAD - Kim Schmitz Dotcom - Cars - YouTube

Strach pomyslec co bedzie jak przepchna sopy/pipy/acty jak juz teraz US moze kogos aresztowac na drugim koncu swiata i to nawet nie swojego obywatela.

Swoja droga to ciekawe czy to nie jakas akcja typu:
1. chcemy przepchanac fake prawo o cenzurze internetu
2. caly swiat sie przeciwstawia
3. Obama mowi stanowcze "nie" i nie podpisuje.
4. Wszystkie internety szczesliwe
5. Slupki Obamy leca w gore
...
6. Profit.

a wybory sie zblizaja.
 
1. Nowa Zelandia, tutaj wywoza ich zarekwirowane zabawki: MEGAUPLOAD - Kim Schmitz Dotcom - Cars - YouTube

Strach pomyslec co bedzie jak przepchna sopy/pipy/acty jak juz teraz US moze kogos aresztowac na drugim koncu swiata i to nawet nie swojego obywatela.

Swoja droga to ciekawe czy to nie jakas akcja typu:
1. chcemy przepchanac fake prawo o cenzurze internetu
2. caly swiat sie przeciwstawia
3. Obama mowi stanowcze "nie" i nie podpisuje.
4. Wszystkie internety szczesliwe
5. Slupki Obamy leca w gore
...
6. Profit.

a wybory sie zblizaja.

możliwe, możliwe. wszystkie scenariusze możliwe. tak, jak napisałem z napisy.org, tak też może być w tym przypadku- zresztą też pisałem. kogoś trzeba było udupić, to wybrali najbogatszego, by mieć najlepszy profit. bo ktoś te pieniądze zagarnie.

zresztą, u nas też podpisanie acta.. zanim wejdą w życie przepisy, zdążymy się z niej wycofać, bo ktoś kogoś poda do trybunału konstytucyjnego. acta łamie naszą konstytucje, a media milczą odgórnie uciszane :)
 
możliwe, możliwe. wszystkie scenariusze możliwe. tak, jak napisałem z napisy.org, tak też może być w tym przypadku- zresztą też pisałem. kogoś trzeba było udupić, to wybrali najbogatszego, by mieć najlepszy profit. bo ktoś te pieniądze zagarnie.

zresztą, u nas też podpisanie acta.. zanim wejdą w życie przepisy, zdążymy się z niej wycofać, bo ktoś kogoś poda do trybunału konstytucyjnego. acta łamie naszą konstytucje, a media milczą odgórnie uciszane :)

Jest jeszcze inny scenariusz mozliwy: zamkniecie MU bylo prowokacja dla anonymous zeby miec argument na ponowne forsowani SOPY.
Co do ACTY lepiej to blokowac teraz niz jak zaczna nam internety filtrowac ;)
 
Trochę żal pisać o tym tutaj, bo i tak tutejsze dzieci pomyślą, że ACTA to wirus , którego zablokują firewallem :/.

Btw. ktoś tam napisał, że piramida cheopsa została stworzona przez stado "murzynów": Ancient Aliens 5/9 [Napisy PL] - YouTube
Jak mi kolejny botek wbije 8 i wyjdzie na main to obejrze, bo jak próbowałem oglądać teraz to mi ścinało filma..

Dam edita wtedy..

Co do tego, ze niby ktoś napisze, że ACTA to virus, to niewiem, pomyliłeś chyba fora, to nie TNET tylko otland, tutaj trzeba znać chociaż trochę ang, żeby się zarejestrować, trochę inteligencji, żeby nabić posta, a żeby znaleść polish boarda! Wooo~~



Edit:
Obejrzałem cały i teraz oglądam dalsze części ;p Najbardziej jednak zaintrygowała mnie ta mapa, która ukazuje między innymi wybrzeże antarktydy(ale bardziej chodzi mi o to, że bardzo dokładnie odwzorowuje starsze lądy, które jednakże nie mogły być tak dokładnie skaligrafowane w tamtym okresie)
Co do piramidy, to ja akurat w szkole słyszałem, że budowaną ją przez całe życie faraona i trochę jeszcze po jego śmierci, ponad 40 lat, a nie 20 jak w tym filmie, ale to nie będę się spierał.

wgl ciekawe rzeczy wynajdujesz samme ;p

Ta część jest dość ciekawa:
[video=youtube;snzMcf83CWE]http://www.youtube.com/watch?v=snzMcf83CWE&feature=related[/video]
 
Last edited:
Oglądam sobie cale Ancient Aliens i właśnie dotarłem do wątku strażników z Wysp Wielkanocnych.
Wszystko fajnie omówione, że niesamowita precyzja, brak zapisków, więc jak, itd. Jednakże w filmie wg mnie pominięty jest najważniejszy wątek: JAK (cytując) "na odległym pacyfiku", małej wysepce znaleźli się ludzie, TYLE LUDZI, by wydziarać tyle kurwa kamieni? o_O I z czego, przecież w skały łbami nie walili, by się odkruszył akurat kawałek. Jeszcze na lądzie rozumiem, że skały mogły się ostać, ale WTF?
Puma Punku też fajny temat i w sumie najlepsza podstawa- wszyscy z nas widzieli w muzeach narzędzia ludów prehistorycznych. Same narzędzia się niechlujne, nietrwałe, więc faktycznie można pytać jak kurwa coś takiego wyrzeźbiło te kamienie.
 
Oglądam sobie cale Ancient Aliens i właśnie dotarłem do wątku strażników z Wysp Wielkanocnych.
Wszystko fajnie omówione, że niesamowita precyzja, brak zapisków, więc jak, itd. Jednakże w filmie wg mnie pominięty jest najważniejszy wątek: JAK (cytując) "na odległym pacyfiku", małej wysepce znaleźli się ludzie, TYLE LUDZI, by wydziarać tyle kurwa kamieni? o_O I z czego, przecież w skały łbami nie walili, by się odkruszył akurat kawałek. Jeszcze na lądzie rozumiem, że skały mogły się ostać, ale WTF?
Puma Punku też fajny temat i w sumie najlepsza podstawa- wszyscy z nas widzieli w muzeach narzędzia ludów prehistorycznych. Same narzędzia się niechlujne, nietrwałe, więc faktycznie można pytać jak kurwa coś takiego wyrzeźbiło te kamienie.

Incepcja?
 
c430bf12c2f626d5a1e532381ae678f2.png
 
Back
Top