• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Stare, dobre czasy serwerów Evolution - Te czasy mogą powrócić!

Jaki klient?

  • 8.42

    Votes: 7 35.0%
  • 8.60

    Votes: 13 65.0%

  • Total voters
    20
Każdy by chciał żeby coś wróciło:)
Ale lanceq akurat ty możesz ją zrobić na nowo xD
 
Aaa bo było by wszystko w porządku gdybyśmy się nie zatrzymali na kliencie 8.6 aż się dziwię że takie duże projekty jak hexana albo o classic gdy teraz miał restart administratorzy (xinn) nie postarali się zaktualizować.
Po statystykach choćby z RME,klientów fanowkisch stron ots widać że 9+ ma mniejsze zainteresowanie wśród hosterów.
Ja myślę że to jest kwestia czasu i jeżeli serwery będą aktualizowane to wzrośnie znowu popularność na otsy.
 
Można nie mieć czasu siedząc 22h/7 na kompie, na otlandzie? Bo jakoś nie pamiętam, żeby przez ostatnie miesiące zabrakło Cię któregoś dnia na forum o każdej godzinie o której ja wejdę.

20130103175651929.png

śmiechłem
 
mam pytanie jak zrobic from: xyz to xyz w takim polu jak ktos sie znajdzie jego outfit zamienia sie w jakis tam?:p wie ktos?:D
 
mam pytanie jak zrobic from: xyz to xyz w takim polu jak ktos sie znajdzie jego outfit zamienia sie w jakis tam?:p wie ktos?:D

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie nauczenie się LUA i skryptowania pod TFSem.
 
Wsumie tez nie rozumie dlaczego ots'y dalej stoja na 8.6 ...
8.6 nie ma elfa ... ok ale jest od 9.0 Ibot - do ktorego istnieja cracki ...
 
a pamieta ktos pierwszy ots, Sonia? i pierwszych typkow ktorzy stworzyli otsa Exorid i Haktivex, no i "zasluzony" polak Yur on chyba nawet pierwszy napisal teleporty i floory. pozniej byl znany z yurotsa
 
Czas nie kutas - brak mu opcji stawania w atrybutach, teraz same "long" rl mapy i "fun" evo free pkt.
 
Exori był wyjebany w kosmos :D
Otex też był dojebany jeden z lepszych :D
 
Kojarzy ktoś Dark Sand stał 4 lata nawet w ostatnich tygodniach było 150+ a na starcie 600 bez spoofa :)

Dark sand to był złodziej ots. Mieli kradzioną date, moją i donaja ale fakt sporo ludu tam grało. A 4 lata to na pewno nie stał

P.S gdyby czasy sie nie zatrzymały na 8.6 to na pewno bym nie znikł z tej sceny jak pewnie połowa administatorów.

Bo mu nikt na necie przecież nie wystawi gotowca pod najnowszego klienta.

Ja nap nie sadze tak że nie ma gotowców bo zawsze można zrobić coś samemu, posiedzieć w rme 2-3tyg i już się coś pieknego stworzy. Ale tibia się zjebała ;/. W ostatnich czasach czasem wracałem do gry na jakimś otsie ale po 30 minutach zamykałem okno tego nowego klienta jak by kultowego.
 
Last edited:
Ale to co nie rozumiem Cię grube jointy przecież to że się zatrzymała na 8.6 to nie znaczy że ty nie możesz robić dalej.
 
Ale ludzie tez sie zatrzymali w rozwoju na 8.6 i nie doceniaja pracy czyjejs. Mozna robic tak dla siebie, oczywiscie, ale jaki jest sens? Kazdy chce zeby jego praca byla doceniona przez kogos a teraz jak ktos zobaczy cos innego w opisie serwera niz real extra hiper rpg style map/custom evo free pkt to nie patrzy dalej co masz do zaoferowania. ;<
 
trochę wysiłku, dobre chęci i można wszystko, a nie pisać po raz enty gówniany temat na forum, jak to się tęskni za starymi otsami, ew. że zatrzymało się na 8.6, a tak naprawdę to nikt nic nie robi i stawia dalej te 8.6
 
Back
Top