• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Startowy Outfit/Basic Outfit/Ab Outfit/À partir tenue

hudy98765

New Member
Joined
Jul 14, 2014
Messages
8
Reaction score
0
Witam/Welcome!! Wystarczy tych uprzejmości, przejdzmy do sedna sprawy.

Otóż, chciałbym postawić serwer na bazie TFS 0.2.14. Mam tylko jeden problem. Moje pytanie brzmi czy można przypisać outfit do postaci, tak żeby w zależności od tego jaką postać wybierzemy otrzymamy jej strój(do tej pory każda otrzymuje ten sam i posiada do wyboru inne)

Np; w grze mamy postać Naruto, Sasuke, Sakura, Gaara chciałbym żeby każda z postaci posiadała swój wygląd na samym początku, a nie żeby każda wyglądała tak samo, albo mogła wybierać z pozostałych outfitów. Prosze o pomoc!

Z góry dziękuje!
 
Na wyłączenie możliwości zmiany outfitu już wpadłem przedtem, tylko chodzi właśnie o to w jaki sposób ustalić to przypisanie do każdej profesji z osobna i w którym pliku tego dokonać czy skrypcie :D Nie mam pojęcia jak go napisać dlatego prosiłbym o jakieś wskazówki.
 
Jest wiele możliwości od php przy tworzeniu nowego gracza az do gry np. onLogin, setOutfit, getVocation.
 
Back
Top