• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

statnet.pl

Qecnal na 99% zrobie tak jak xAzim i skożystam z twojej oferty :) a co do prądu to nie zupełnie tak wyjdzie nie wiem dokładnie jak to jest ale mój pc chodzi 24h dziennie i rachunek nie jest taki duzy
 
Qecnal na 99% zrobie tak jak xAzim i skożystam z twojej oferty :) a co do prądu to nie zupełnie tak wyjdzie nie wiem dokładnie jak to jest ale mój pc chodzi 24h dziennie i rachunek nie jest taki duzy

Ja nie korzystam z jego oferty xd
 
a co do prądu to nie zupełnie tak wyjdzie nie wiem dokładnie jak to jest ale mój pc chodzi 24h dziennie i rachunek nie jest taki duzy


Nie jest aż taki duży bo rodzice płacą, tak :) ?
 
Można używać potwora bez funkcji oszczędzania energii albo czegoś ciągnącego mało prądu w stresie i 1/5 tego w idlu to i rachunki się nieco różnią. Oczywiście trzeba też zasilacz odpowiedni dobrać aby uzyskać optymalne rezultaty

żeby nie być gołosłownym:
amd ontario(apu o tdp 9w) zintegrowany z mobo
2x4gb ram
pendrive 64gb
całość w okolicy 20w albo mniej. Nawet jak użyjesz typowego psu i jego sprawność spadnie z 85 do50% to pobór mocy będzie na poziomie 40w w stresie(licząc także obciążenie grafiki)
ostatecznie daje to mniej niż trochę większy klasyczny lcd, duży lcd led albo jakakolwiek plazma. W większym domu prawdopodobnie łączny pobór mocy wszystkich urządzeń w trybie uśpienia +zegary itp może tyle osiągnąć albo i więcej
 
Last edited:
Back
Top