• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Synthesiss vs Pink Guys

Status
Not open for further replies.
A kiedy wróci blondas? bo bez kitu nie ma co robic...
 
Wille....


PS Enjoy shadowcores

[video]http://img.sadistic.pl/pics/edcef8e1fc7e.gif[/video]
 
Last edited:
Synthessis nigdy niepinguje, gram z nimi od 3 miesięcy i wiem co mówię. Obecnie na tym servie nie ma lepszej od nas aktywnej gildi, czekamy aż burgerking wróci, to może coś się zacznie dziać.
+ nie mieliśmy wiecej jak 27 osób na akcji aktywnych od 1 miesiąca.
Oraz: pink guys nie pierdolcie, ze macie za mało typa bo jak mieliście war mody z nami lub wipe again 2 miesiące temu to tez w pizde dostaliscie mając 45 active ludzi a nasze teamy 18-25
 
sythessis pałandossando, bye

zamykam temat

- - - Updated - - -

Synthessis nigdy niepinguje, gram z nimi od 3 miesięcy i wiem co mówię. Obecnie na tym servie nie ma lepszej od nas aktywnej gildi, czekamy aż burgerking wróci, to może coś się zacznie dziać.
+ nie mieliśmy wiecej jak 27 osób na akcji aktywnych od 1 miesiąca.
Oraz: pink guys nie pierdolcie, ze macie za mało typa bo jak mieliście war mody z nami lub wipe again 2 miesiące temu to tez w pizde dostaliscie mając 45 active ludzi a nasze teamy 18-25

randomik z trade i sie poczuwa?
no czekacie na burgerkinga, ciekawe jak wroci to pewnie pz bedziecie grzac albo 'nie ja z calarem nie wychodze, bo ich jest za duzo'.
no warmody, nuskeiowi wybijesz 5 osob i juz na stacku piesek siedzi.

czekam na napine ze strony nuskeia _/
 
Last edited:
ale gostek nie bd sie spinac bo Cie nie znam więc napisz mi Twoj name a nie pierdolisz ze na staczku sie bijemy gostek normalnie wyszlismy open to placz i na defa w 25 osob ktorego przebilismy i wszysciutko :D a piesek to Twoj ojczulek siedzi dupa na słoiku frajerze z wolnosci. :)

Nuskei.
 
Ja wam powiem retardy yebane jak myślicie że jesteście "kimś" i mówicie że nie jesteśmy "dominado" to zapraszam na warmode, nick leadera raczej znajcie to wypierdalać kupować vt, robić gildie "masę" i wysyłać nam warmode.

Twoja stare/
 
Vraft ogarnij pizde, bo jestes noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooobeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
 
ale gostek nie bd sie spinac bo Cie nie znam więc napisz mi Twoj name a nie pierdolisz ze na staczku sie bijemy gostek normalnie wyszlismy open to placz i na defa w 25 osob ktorego przebilismy i wszysciutko :D a piesek to Twoj ojczulek siedzi dupa na słoiku frajerze z wolnosci. :)

Nuskei.

wjazd na rodzicow?
jestes taki madry i dorosly
defa przebiliscie, bo nie bylo leadera ?
gzzz
 
i say ban all these idiots from forums that dont wanna use english you're always giving them "Warnings" just start banning please :D
 
nie mieliśmy wiecej jak 27 osób na akcji aktywnych od 1 miesiąca.
37 vs 18 ? How could you forgot. Stop Snitchin
2 miesiące temu to tez w pizde dostaliscie mając 45 active ludzi a nasze teamy 18-25
We bet you then, lol. In fact, then we had many more ppls, but that's what you tryna to prove is funny as Szpagaty Karolci.
In Sum, you're talkin bulshit like ever, first of all the funniest thing that you always tryna to say that you didn't have noob chars on OB, common, we always see them pushin us, m wallin us, healin your team so take a cock in your
foolishly mouth, and try to learn some english ; )
 
Stop making tard threads, all the teams that are right now atm in shadowcores are shit.
 
you have no say in any of this o_o you're from a trade team

Srry Mr.Forum recruiter, but i dont have anything to say about where i was and where i go, always I went a team i didnt msg the leader and say plox invite me, words that im sure u cant say.

Now, teams, go lunarforce and show your skills
 
synthessis ?














aaaaa to Ci stakowicze, znam znam
najbardziej w porządku typo to Iverse. olix ty frajerze jebany ciagni fjuta frajerze ktory zapierdala z dupy
P.S co to znaczy "aelo"
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top