• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szablon do acc

Koci1994

Banned User
Joined
Dec 27, 2008
Messages
807
Reaction score
1
Witam potrzebuje szablonu do takiego layouta .
paradise.png

Nazywa się on Paradise layout .
Potrzebuje tylko szablonu layout.php
Mam juz swoje grafiki w stylu piaskowym . Potrzebuje tylko szablon
 
Last edited:
It searchs for template for this Layout

PS. Sry for my english because i'm from Poland .
 
ogarnij sie, to, ze jestes z polski wcale nie oznacza jakiegos uposledzenia jezykowego... a to przeciez layout, ktory sasir zakupil, pogadaj moze Ci da, bo on teraz robi prooo www

jakbys nie wiedzial to jego nick: Metalik, proponuje pytac sie srednio co 15 minut, wraz z kolegami z otsa - napewno wtedy sie zgodzi
 
300 zł
;D tyle mi napisal
A ja chce przeciez tylko szablon ;p
 
Raz napisalem i napisal odrazu w caigu paru sek ze 300zł
 
ja ci moge wysłac ale niema nic za darmo szukam layout tego jak na huntera.pl Daxi ma .. Załatw mi tamten a ja ci dam ten :p
 
Ten lay co ma Huntera widziałem do ściągnięcia ale na 7.6~
Musiałbyś poszukać na torgu [dangerous accmaker jakoś tak] ; x (ja szukałem ale w połowie mi się odechciało)
 
Ale juz widzialem ten layout na 6 ots-ach ;p


Bo te wszystkie otsy byly sasira ;P czyli angelots~ ? antormia nelana auturium elestium blableblium srarerium sasirerium srarerium etc
 
ja mam ten acc pod 7.6 ale nie umiem dopasowac szablonu.. koci jak dopasujesz to dam ci tamten :ppisz na pw to dam ci linka
 
Ok . Ale ty ktory masz . ten huntera czy ten paradise

xD
 
Last edited:
Back
Top