• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam informacji jak zrobic 64x64 sprites oraz custom klient - kosztorys

HiddenDeveloper

New Member
Joined
Dec 15, 2023
Messages
21
Reaction score
4
Cześć, zainteresował mnie projekt Medivia, widze że zaimplementowali pixele 64x64 zamiast 32x32, trudne jest to do wykonania?
Czy warto się tym zainteresować?

Również interesuje mnie to jak zabezpieczyli customowego klienta oraz to jak wygląda. Jakie byłyby to koszta by zrobić coś podobnego?
Czy są jakieś źródła na otland na których mogę się wzorować?


Odwalili świetną robotę, jak już kopiować to od najlepszych :p
 
Skąd weźmiesz sprity 64x64? jeśli chcesz zrobić resize z 32x32(z tibia spr) to lipa bo i tak prawa autorskie.. a wszystko graficznie robić od nowa to głowa mała, trzeba by zespołu który to by robił. Czy samemu da rady? pewnie tak jak się nie zniechęcisz po drodze. Próbowałem i jak zobaczyłem ogrom pracy z deka mnie zdemotywowało. Może masz większego kopniaka do działania
Przypomniało mi się, jak chcesz spr w 64px to wystarczy użyć odpowiednich komend w otclient v8 w konsoli i zrobi ci z 32px do 64px ale to wciąż łamanie praw autorskich
 
Last edited:
Post automatically merged:

w object builder jest opcja zmiany sprite size.
 
Back
Top