• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Temat Ciekawy?

Status
Not open for further replies.

Specjalista

StoProCent
Joined
Jun 3, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Location
*-
Witam, wpadłem na pomysł żeby napisać ten post...
więc tak

Pytanie i ciekawość moja będzie opierała się na pytaniu,

-Czy Mariusz Pudzianowski będzie kontynuował swoją Karierę w MMA ? ( Pytanie )
-Czy Mariusz Pudzianowski wyszedł z szpitala ?( Pytanie )
-Co się Mariuszowi stało że trafił do szpitala ?

za odpowiedzi i dyskusję bardzo dziękuję :)
 
1. Tak
2. A był ? xD
3. idk.
4. Chyba nie jestes z pokolenia JP nie ?
5. Witamy na otladn.net : ]
 
-Ofkorz ze bedzie bo podpisal kontrakt na 5 walk HALO?
-Zadaj sobie pytanie czy przytrzymuja w szpitalu dluzej niz tydzien z powodu zlamanej nogi? lol
-Podczas walki z Sylvia sobie ja zlamal ( tak tylko mowia, moim zdaniem to pierwsza wymowka zeby sie nie osmieszyc ;))
 
a cha ok, dzięki za odpowiedzi...
jak myślicie, wygra następną walkę ??? ( z jakim kol wiek przeciwnikiem ? )
co musi bardziej wytrenować żeby był lepszy?
czy ma szanse jaką kol wiek by wytrzymać 4 rudny z dobra defensywą ?
 
Są osoby, których nie da się wytrenować i to własnie jest Mariusz.
Za chwile pojawi się masowy spam pseudo znawców hejterów :D
 
a cha :p
#Up Kilka Stup :p
Też uważam iż jego wymówką od przegranej jest złamanie nogi -( Co na pewno nie złamał )
Prawie Cała Polska Uważa iż Mariusz złamał tą nogę, a to na 99 % jest tak że sam siebie się wstydzi teraz iż przegrał walkę Z tym faworytem..

Nie wiem jak on się tam zwie ten Typek co Pudzian z nim przegrał ale
przeczytałem na innym forum
iż koleś 0 mięśni, chudy itp
rozwalił tego typa w chyba 20 sekundach.

Ponieważ jego szybkość i spryt jest niesamowita.

Sam uważam że Mariusza Ten rywal był słaby, gruby, wolny, może miał spryt ale jeśli Mariusz by trochę inaczej tą walkę zaawansował to może by wygrał :p
i Nie TraFił Do SzpiTala :p

Komentarze... ?
 
Pudzian to 'MMA nOOb', który leci na $$ ! >.>

"tanio skóry nie sprzedam" buahsuhasuahs xD
 
@Specjalista

Jak już to Fedor, tak owszem, rozwalił Sylvie w 44 sekundy dokładnie. ; )
gdyby Fedor walczył z Pudzianem to by go ostro rozjebał ;x
 
Pudzian sam powiedział, że plotki o tym, że złamał nogę to bujda aczkolwiek nie widzę go jako mistrza w tej sztuce, powinien pozostać przy tym, w czym jest na prawdę dobry - strongman.

Śmieszy mnie zachowanie niektórych Polaków, gdy wygrał z Najmanem i tym japończykiem (może chińczykiem, who cares) to każdy mówił, że będzie najlepszym fighterem a teraz po przegranej walce go wyśmiewają.
 
Taki jest Polski naród jak wygrywa to wszystko ładnie pięknie a jak przegra to już trza go zjechać itd
 
#Up Dokładnie.
Pudzian jest żółto dziobem w tej dziedzinie , lecz na pewno się wyprostuje :p
Bo Chyba Jest Przysłowie Takie
Polak Potrafi \!/
 
Pudzian sam powiedział, że plotki o tym, że złamał nogę to bujda aczkolwiek nie widzę go jako mistrza w tej sztuce, powinien pozostać przy tym, w czym jest na prawdę dobry - strongman.

Śmieszy mnie zachowanie niektórych Polaków, gdy wygrał z Najmanem i tym japończykiem (może chińczykiem, who cares) to każdy mówił, że będzie najlepszym fighterem a teraz po przegranej walce go wyśmiewają.

eh tylko zauważ to że jego mięśnie już nie wytrzymywały i cały czas łapał kontuzje, a to zerwane ścięgno ,nadwyrężony mięsień więc nie mógł już być strongmanem
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top