• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tematy.

Status
Not open for further replies.
@Paxton
W szkole na polskim kiedyś uczyli różnicy pomiędzy tolerancją a ignorancją. Może warto się zastanowić ?

@wszyscy up
Jeśli sądzicie, że usuwamy tematy 4fun niepotrzebnie, to informuję was, że chcemy trzymać pewien poziom wyższy od braku sensu. Nie tolerujemy postów bez treści.

@lua
Jeśli się komuś nie podoba tag [NOPARSE]
Lua:
[/NOPARSE] to jestem trochę zdziwiony, bo raczej pomaga bardziej niż szkodzi. Bardziej od zamieniania [NOPARSE][CODE][/NOPARSE] na [NOPARSE][code=lua][/NOPARSE] przeszkadza [NOPARSE][QUOTE][/NOPARSE] zamiast [NOPARSE][code=lua][/NOPARSE].
 
@lua
Jeśli się komuś nie podoba tag [NOPARSE]
Lua:
[/NOPARSE] to jestem trochę zdziwiony, bo raczej pomaga bardziej niż szkodzi. Bardziej od zamieniania [NOPARSE][CODE][/NOPARSE] na [NOPARSE][code=lua][/NOPARSE] przeszkadza [NOPARSE][QUOTE][/NOPARSE] zamiast [NOPARSE][code=lua][/NOPARSE].[/QUOTE]
 
Rzecz w tym, ze LUA psuje taby, a CODE nie.

[code=lua]	zepsute
		taby

Code:
	dobre
		taby

@Edit:
O jednak poprawili :D.
 
@Paxton
W szkole na polskim kiedyś uczyli różnicy pomiędzy tolerancją a ignorancją. Może warto się zastanowić ?

@wszyscy up
Jeśli sądzicie, że usuwamy tematy 4fun niepotrzebnie, to informuję was, że chcemy trzymać pewien poziom wyższy od braku sensu. Nie tolerujemy postów bez treści.

@lua
Jeśli się komuś nie podoba tag [NOPARSE]
Lua:
[/NOPARSE] to jestem trochę zdziwiony, bo raczej pomaga bardziej niż szkodzi. Bardziej od zamieniania [NOPARSE][CODE][/NOPARSE] na [NOPARSE][code=lua][/NOPARSE] przeszkadza [NOPARSE][QUOTE][/NOPARSE] zamiast [NOPARSE][code=lua][/NOPARSE].[/QUOTE]
 
Wiem jaka jest roznica miedzy tolerancja a ignorancja dla tego nawiazalem do 'statystycznego' uzytkownika tego forum na staff board. 

Takich uzytkownikow sie toleruje nie ignoruje, czy bedac nauczycielem bedziesz krzyczec na dzieci bo nie umieja czytac? Tak samo jest z posada moda, zamiast usuwac wszystko jak popadnie i tu mam na mysli tematy dot. support, zostawic je i zobaczyc co z nich wyrosnie, dopiero po tem jak widzimy ze robi sie flame war czy ten wasz 'spam' to sie go usuwa. W sumie tak powinno byc z kazdym tematem oczywiscie oprocz reklamowania czy tam sprzedawania. 

To uzytkownicy wybieraja jaki beda miec rygor, jesli utrzymaja rozmowe na miare dobrym poziomie, wtedy zostawiamy temat. 

I nie zamykamy ich 'Bo temat sie wyczerpal', kiedys zostanie odkopany i nowe wiadomosci dot. tematu beda napisane.
 
Nie zamykamy tematu z tego powodu ! (również na żądanie) Temat jest zamykany TYLKO gdy jest zaspamowywany/trollowany.

Powodzenia z usuwaniem spamu 'później'. Wiesz co się dzieje z tym co się zostawia na później ? 3 tony klas w ModernAcc też są na później. Nie piszesz go przypadkiem od nowa ?
 
Nikt tu nie mowi o zadnym spamie, tylko o ilosci usunietych tematow na moje oko jest ich okolo. 2000, nie wieze ze wszystkie te tematy to moglby byc wg. ciebie 'spam' ktory i tak sie do tego nie odnosci.

Powiedz mi, co ty probojesz osiagnac moze? Dalem ci super przyklad na Staff board o php.pl i otland.net ale i tak na sile probojesz cos zmienic. Nie ma tu zadnej demokracji, jest tak jak Samme chce i tyle.

I nie mow mi ze zachowuje sie jak dziecko bo mam tyle do tego wspolnego jak kot z kotarem, jesli chce poczytac tematy gdzie wypowiadaja sie ludzie z 'mozgiem' to ide na php.pl nie oczekuje tego w zaden sposob od otland bo swiadczy o tym sama tematyka tego forum i od czego sie wywodzi. Jesli myslisz ze jestem zlym moderatorem, to sie mylisz, to sie nazywa tolerancja, nie mam zamiaru dawac infrakcji za byle gowna zeby zniechecic wiecej uzytkownikow do tego forum. A jesli komus jeszcze sie nie podoba, nie widze problemu abym zrezygnowal.

No jak nikt? Przecież sam napisałeś, że tęsknisz za tym, jak trolle oszukiwali / wykorzystywali / nabijali się z normalnych użytkowników. Więc zastanów się co mówisz.
Dałeś mi super przykład, no właśnie nie jest on taki super, bo tutaj najwięcej ma do tego różnica wieku i poziomu inteligencji użytkowników. Tam moderator nie musi patrzeć na tematy za którymi Ty tak tęsknisz:
"DDOS KURWA SASIR, PUUURE OWN3D!", "PLS HELP", "WUJEK GOOGLE ZAWIUDL", "CO TO?", "O BOZE MOJA GLOWA", "DLACZEGO TAMPONY Z CZASEM ROBIA SIE ZÓLTE :(", to jest zasadnicza różnica pomiędzy tymi dwoma forami. A co ja na siłę mam próbować? Nic, już dawno temu osiągnąłem mój cel - zatrzymanie spamu na PB i to osiągnąłem. Ma to swoich zwolenników jak i przeciwników; a kogo jest więcej to możesz łatwo porównać biorąc pod uwagę poziom intelektualny użytkowników PB. Wracając jeszcze do php.pl, oni stosują się do netykiety A PRZEDE WSZYSTKIM panuje tam pewnego rodzaju tolerancja, ale co może o tym wiedzieć 13 letnie dziecko z Paxtonem jako moderatorem na czele?

Nie, nikt nie chce abyś rezygnował. Ja tylko chcę, abyś pojął czym jest spam i przeczytał netykietę & regulamin. Bo to do niego użytkownicy mają się stosować. A Ty na siłe próbujesz zrobić tu jakiś zasrany 4chan gdzie będą rozmawiać o jebaniu, ddosach, goleniu się pod pachami itp.
 
Nie zamykamy tematu z tego powodu ! (również na żądanie) Temat jest zamykany TYLKO gdy jest zaspamowywany/trollowany.

Powodzenia z usuwaniem spamu 'później'. Wiesz co się dzieje z tym co się zostawia na później ? 3 tony klas w ModernAcc też są na później. Nie piszesz go przypadkiem od nowa ?

To jak wytlumczaysz 56 stron usunietych tematow?

Tak, jest juz publiczny svn WebSVN - ModernAAC V2 - Extremely Experimental - Rev 10 - / I klasy nie przeszkadzaja w niczym bo sa ladowane te ktore sa potrzebne. Wrocmy do tematu.

@ Samme

Czytalem oba, regulamin i netykiete.

Wiec jesli rozumiesz roznice pomiedzy tymi dwoma forami, czemu probojesz cos zmienic na sile. I dobrze wiesz ze nie daze do tego zeby znow bylo pelno bezuzytenczych postow jak bylo wczesniej, i ogolem wczesniejszej sytuacji, daze glownie do zmniejszenia tego 'rygoru' i wiekszej swobodnosci dla uzytkownika.

Usuwacie tematy bez dania im najmniejesz szansy, zostawcie go i zajrzyjcie do niego za 2 dni, jesli sie cos nie podoba wtedy go usuwacie!

Ok, odpowiedzccie mi na proste pytanie, czy wedlug was jest w porzadku na Polish board?
 
Last edited:
To jak wytlumczaysz 56 stron usunietych tematow?
Usunięty czy zamknięty ? Bo raz mówisz o jednym raz o drugim.
Trzeba pobić rekord ślepoty aby nie dojrzeć powodu, który ZAWSZE podaję. Samme nie pisze, ale pewnie mógłby ci powód spokojnie podać.

No i przeczysz sobie... Zrozum, nie da się zmniejszyć rygoru i zachować kultury na PB ! Niech doświadczenie Sammiego posłuży ci za dowód. Jak nie wierzysz, to nie rób z PB piaskownicy.
 
Usunięty czy zamknięty ? Bo raz mówisz o jednym raz o drugim.
Trzeba pobić rekord ślepoty aby nie dojrzeć powodu, który ZAWSZE podaję. Samme nie pisze, ale pewnie mógłby ci powód spokojnie podać.

No i przeczysz sobie... Zrozum, nie da się zmniejszyć rygoru i zachować kultury na PB ! Niech doświadczenie Sammiego posłuży ci za dowód. Jak nie wierzysz, to nie rób z PB piaskownicy.

Od strony 46 w gore sa same usuniete tematy.

Daze jedynie do jednego, tak jak juz napisalem o nie usuwanie tematow czy ich zamykanie. Tak jak mowilem zostawcie je na przynajmniej 2 dni.
 
Od strony 46 w gore sa same usuniete tematy.

Daze jedynie do jednego, tak jak juz napisalem o nie usuwanie tematow czy ich zamykanie. Tak jak mowilem zostawcie je na przynajmniej 2 dni.
A będziesz ich szukał na stronie trzeciej aby je usunąć ?
 
Od strony 46 w gore sa same usuniete tematy.

Daze jedynie do jednego, tak jak juz napisalem o nie usuwanie tematow czy ich zamykanie. Tak jak mowilem zostawcie je na przynajmniej 2 dni.

Sraka. Na jedno wyjdzcie, usunać temat łamiący regulamin teraz czy za 2 dni. Mózg mi świadkiem.
 
A będziesz ich szukał na stronie trzeciej aby je usunąć ?

Jezeli sa na 3 stronie to po co je usuwac? Nawet jesli, mam go zaznaczonego jako nie przeczytany, wiec go przeczytam a przynajmniej z grubsza przejrze. Zreszta watpie aby w przeciagu 2 dni temat spadl o 3 strony ale rozumiem ze to byl przyklad i wiem o co ci chodzi, ale nadal nie widze w tym problemu.

@Samme
Dlatego ten regulamin trzeba zmienic Samme, po drugie czemu jestes pewny ze lamie regulamin? Co jesli wyniknie z niego poprawna dyskusja, wszystkiemu trzeba dac szanse. I teraz wy stosujecie ignorancje a nie tolerancje.
 
Jezeli sa na 3 stronie to po co je usuwac? Nawet jesli, mam go zaznaczonego jako nie przeczytany, wiec go przeczytam a przynajmniej z grubsza przejrze. Zreszta watpie aby w przeciagu 2 dni temat spadl o 3 strony ale rozumiem ze to byl przyklad i wiem o co ci chodzi, ale nadal nie widze w tym problemu.

@Samme
Dlatego ten regulamin trzeba zmienic Samme.

Nic nie trzeba zmieniać, to Ty zmień podejście do niego.
Mówisz o tym tak, jakbyś to Ty naprawiał PB jaki był kiedyś, jakbyś co dziennie moderował to forum po kilka godzin, ale tego nie robisz więc jak codziennie odwiedzisz Otland i zajrzysz na PB aby cokolwiek tu zrobić to się odezwij, bo na razie to mówisz o tym tak, jakby ślepy niebo opisywał.
 
Nie ma sensu tego ciagnac, i tak nie dojdziemy do ladu.

Btw, ten temat co przed chwila usunoles, wystarczylo zmienic nazwe tematu niz go usuwac. Zreszta czemu sie dziwic ze ktos stworzyl temat o takiej nazwie. Troche cierpliwosci.

@down

Dziwisz sie? Wyuczyles ich ze ich tematy i tak beda usuniete.
 
Nie ma sensu tego ciagnac, i tak nie dojdziemy do ladu.

Btw, ten temat co przed chwila usunoles, wystarczylo zmienic nazwe tematu niz go usuwac. Zreszta czemu sie dziwic ze ktos stworzyl temat o takiej nazwie. Troche cierpliwosci.

Btw. mógł sam równie dobrze wpaść na to, aby zgodnie nazwać temat. Poza tym, pewnie nie zauważyłeś ale napisałem mu VM o tym, że uniknie usunięcia tematu nazywając go poprawnie.
I btw 2. to nie jest jego pierwszy temat, który nie potrafi dobrze nazwać.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top